w

HAHAHA!HAHAHA!

Chełm. Nożownik zabił 36-letniego przechodnia. Trwa poszukiwanie sprawcy

W okolicy ul. Kredowej w Chełmie znaleziono zwłoki mężczyzny. 36-latek prawdopodobnie padł ofiarą nożownika. Trwa obława policji.

Do zabójstwa w Chełmie miało dojść w piątek 30 czerwca. Ofiarą nożownika padł 36-letni mężczyzna. Policja poszukuje sprawcy i czeka na jakiekolwiek informacje od świadków tragedii.

Chełm. Nożownik zabił 36-latka. Policja szuka sprawcy

Do lokalnych mediów dociera coraz więcej informacji od zaniepokojonych czytelników. 30 czerwca doszło do zabójstwa w Chełmie w okolicach ulicy Kredowej. Ofiarą nożownika padł 36-latek. Jego ciało leżało na ulicy. Służby dostały informację o zdarzeniu tuż przed północą w nocy z 30 czerwca na 1 lipca.

Informację o zabójstwie udało się mediom potwierdzić w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Sprawą zajmuje się teraz Prokuratura Rejonowa w Chełmie, która na miejscu zbrodni prowadzi swoje działania.

Ofiarą zabójstwa jest mężczyzna – cudzoziemiec – w wieku 36 lat. Nadal brakuje informacji na temat sprawcy morderstwa. Policja ustala wszystkie okoliczności zdarzenia, ale też apeluje do świadków o pomoc w ujęciu nożownika.

Policji udało się już ustalić pierwszych świadków, którzy zostali już przesłuchani w powyższej sprawie. Z ustaleń dziennikarzy portalu „Super Tydzień Chełmski” wynika, że ofiarą morderstwa na ul. Kredowej w Chełmie nie jest Polak. Ofiara miała rany kłute.

Źródło: Policja w Lublinie

małe nietoperze jak wyglądają

Te cudeńka spadają na nas z nieba. Większość z nas nie wie, co należy z nimi zrobić

granica polski z białorusią 2023

Kontrterroryści pojawili się na granicy Polski z Białorusią. Rząd reaguje na zagrożenie