w

Grecja. Kolejna zagadkowa śmierć kobiety. Na wyspie Sifnos znaleziono zwłoki 37-latki

Zwłoki kobiety znaleziono na wyspie Sifnos w Grecji. To kolejna już tragiczna sprawa tego typu. W czerwcu na wyspie Kos zamordowano 27-letnią Polkę.

sifnos grecja zwłoki kobiety
Fot. Wikipedia; grecka policja; cycladeslive.gr

Polacy żyją wciąż sprawą brutalnego morderstwa na 27-letniej wrocławiance, do którego doszło na wyspie Kos w Grecji. Teraz dowiadujemy się o kolejnej zagadkowej sprawie. Na wyspie Sifnos natrafiono na kolejne zwłoki kobiety. Tym razem to obywatelska Mołdawii.

Grecja. Kolejna śmierć kobiety. Znaleziono zwłoki

Śmierć Polki w Grecji wciąż nie schodzi z czołówek portali informacyjnych, a już mamy kolejną zagadkową sprawę. Na greckiej wyspie Sifnos znaleziono zwłoki kobiety. Okazało się, że to obywatelka Mołdawii. Czy w tym przypadku również doszło do zabójstwa?

Grecka policja z wyspy Sifnos potwierdziła oficjalnie, że znaleziono tam zwłoki 37-letniej obywatelki Mołdawii. Jak podają dziennikarze Onetu, kobieta od trzech dni była bezskutecznie poszukiwana przez policję i rodzinę. Dziś została ona znaleziona martwa. W dniu, gdy doszło do jej zaginięcia, miała iść do pracy. Tam znaleziono też wszystkie rzeczy osobiste kobiety.

Historia ta przypomina do złudzenia tę, którą żyją Polacy od połowy czerwca. Mołdawianka w wieku 37 lat przybyła najpierw do Aten, a potem ruszyła na wyspę Sifnos w celu podjęcia sezonowej pracy. Jej ciało znaleźli strażacy w pobliżu miejscowości Kato Petali. Media greckie ujawniły, że nie było to pierwsze zaginięcie 37-latki.

Służby nie podają w tej chwili żadnych nowych informacji ani szczegółów na temat tej sprawy. Pod uwagę brane są różne i dość szerokie scenariusze – od morderstwa, przez samobójstwo aż do nieszczęśliwego wypadku. 37-letnia Mołdawianka mieszkała w Grecji ze starszym od siebie mężczyzną. Osoby, które ją znały, uważają, że miała problemy emocjonalne.

Źródło: cycladeslive.gr

nanga parbat paweł kopeć

Tragedia w Himalajach. Polak zginął tuż po zdobyciu Nanga Parbat. Znamy nazwisko

saakaszwili stan zdrowia 2023

Tak wygląda dziś Saakaszwili. Gruzińskie media pokazały nowe zdjęcie. Żywa śmierć