w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Częstochowa. Taniec Kaczyńskiego na Jasnej Górze hitem sieci. Internauci są zachwyceni

Mimo wieku prezes Prawa i Sprawiedliwości świetnie by sobie poradził na parkiecie. Dowodzi tego nagranie z Jasnej Góry, gdzie udalo się zaobserwować, jak tańczy.

taniec Kaczyński jasna góra częstochowa
Fot. Twitter / @SzkKontaktowe

Internauci, którzy mieli okazję widzieć to nagranie, zachwycili się formą Jarosława Kaczyńskiego. Wraz z innymi politykami Prawa i Sprawiedliwości stał on na Jasnej Górze. Wszyscy trzymali się mocno za ręce i śpiewali z całych sił pieśń pt. „Abyśmy byli jedno”.

Częstochowa. Taniec Kaczyńskiego na Jasnej Górze podbija sieć

Niemal wszyscy politycy Prawa i Sprawiedliwości, a już na pewno ci najważniejsi, jak co roku pojawili się w Częstochowie na Jasnej Górze. Celem była Pielgrzymka Rodziny Radia Maryja, podczas której nie brakowało atrakcji. Choć ludzi było już wyraźnie mniej, niż przed wyborami w 2015 roku, nadal istnieje dużo osób wspierających partię rządzącą.

Z góry na pielgrzymów patrzył nie tylko Jarosław Kaczyński. Można było bez trudu dostrzec też innych prominentnych polityków PiS. Był minister obrony Mariusz Błaszczak, z którym za ręce trzymał się Antoni Macierewicz. Dalej, kto miał lepsze oczy, mógł dostrzec Przemysława Czarnka, Zbigniewa Ziobrę i Jacka Sasina.

Podczas spotkania politycy tradycyjnie trzymając się mocno za ręce tańczyli do melodii pieśni „Abyśmy byli jedno„. Politycy wraz z pielgrzymami śpiewali ile sił w płucach, by odmieniło się oblicze ziemi. Wszyscy mogą zobaczyć też bujającego się w rytm utworu prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Nagranie udostępnił na Twitterze profil „Szkła Kontaktowego TVN24„.

Prezes PiS ostrzega. Wszyscy chcą zniszczyć Polskę

Organizator pielgrzymi, czyli o. Tadeusz Rydzyk, otrzymał od polityków prezent. W tym roku był to przepiękny miecz z czasów Mieszka I, który docelowo stanie się eksponatem w Muzeum Pamięć i Tożsamość im. św. Jana Pawła II w Toruniu stworzonym przez redemptorystę. Podczas wizyty polityków nie brakowało też agitacji przedwyborczej.

To, co przed nami, to znaczy wybory w październiku, to będzie moment decydujący, być może na bardzo długie lata. I stad waga tego, co będzie indywidualną decyzją każdego z nas, każdego, kto ma Polskę w sercu, decyzją, że Polska ma trwać i rozwijać się – powiedział do zgromadzonych na Jasnej Górze Kaczyński.

zenek martyniuk skiba facebook

Krzysztof Skiba zaatakował Zenka. Padły bardzo ostre słowa. „Jak możesz nie dostrzegać…”

rajmund andrzejczak zyciorys wyksztalcenie

Czy Polsce grozi wojna? Gen. Andrzejczak zasmucony: „To nie wygląda niestety dobrze”