w ,

Zaskakujące słowa polskiego aktora o kobietach. Wywołał burzę. „Cóż mogę poradzić…”

Jedna z twarzy serialu „Klan” – Jacek Borkowski – zdenerwował polskie kobiety. Jego słowa, które wypowiedział kiedyś dla jednej z gazet, zapamiętają na długo.

jacek borkowski żony
Fot. YouTube / MIŁOŚĆ W KANCIK Jacek Borkowski (screen)

Jacek Borkowski znany nie tylko jako aktor z serialu „Klan”, ale też wokalista, chyba zdenerwował polskie kobiety. Jego ostatnia wypowiedź prawdopodobnie zostanie przez nie na długo zapamiętana. Choć próbował wytłumaczyć się z tego, co zrobić, to już mu się to raczej nie uda.

Jacek Borkowski. Żony i inne kobiety chyba mu tych słów nie wybaczą

Polskie feministki wywiad z aktorem Jackiem Borkowskim zapamiętają na długo. To, co wówczas powiedział „Faktowi„, ciągnie się za nim do dnia dzisiejszego i mimo podjętych prób wytłumaczenia się z tej wpadki niesmak pozostał. O co poszło? O wywiad dla dziennika „Fakt„, w którym pytano aktora i piosenkarza o jego wymarzoną partnerkę.

Aktor grający w „Klanie” postać Piotra Rafalskiego na pewno wykorzystuje to, że jest przystojny. Od zawsze lubił kobiety i zwykle oglądał się raczej za tymi młodszymi.

W jednym z wywiadów dla dziennika „Fakt” wspominał między innymi z tego powodu o partnerce życiowej Karola Strasburgera. Przypomnijmy, że ukochana prowadzącego „Familiadę” ma 38 lat i – jak to skomentował Borkowski – „Karol dał czadu„. Czym zatem Jacek Borkowski tak zdenerwował polskie kobiety?

Wystarczyło zaledwie jedno wypowiedziane szybko zdanie. Stwierdził bowiem, że woli młodsze partnerki ze względu na to, że są o wiele bardziej inspirujące. Dalej było już gorzej, bo jak wyznał – „jak już brać, to nie z second handu„. Nie chciał być też gorszy od Strasburgera i wyraźnie się nim zainspirował.

„Współczesne poczucie humoru zostało stępione”

Do dziś Borkowski często wraca do tamtego pamiętnego wywiadu dla gazety, ponieważ wypowiedziane wtedy słowa o kobietach pozostały w ich pamięci. Jest mu to często przypominane i musi się on w kółko z tego tłumaczyć. W nowej rozmowie z portalem jastrzabpost.pl postanowił to skomentować.

Kiedyś jednej dziennikarce w trakcie wywiadu pół żartem pół serio powiedziałem, że kobiety z second handu nie są w kręgu moich zainteresowań. Rozpętała się medialna burza, ale cóż ja mogę poradzić na to, że współczesne poczucie humoru zostało stępione i część osób (…) odbiera wszystko dosłownie – objaśnił Jacek Borkowski nawiązując do medialnej wpadki.

Czy kobiety mu to wybaczą? Tego nie wiadomo. Kobiety na przestrzeni lat mocno się zmieniły i są bardziej pewne siebie. Widzi to nawet Borkowski, bo jak stwierdził, kiedyś panie były jednak o wiele mniej wrażliwe na takie żarty i potrafiły się zdystansować. Świat jednak pędzi, ludzie się zmieniają i żarty sprzed lat odnoszą czasami odwrotne skutki.

Nie żyje znany polski youtuber. 35-latek popełnił samobójstwo. Od lat cierpiał na depresję

natalia wawro instagram

„Z tego dziecka nic nie będzie”. 17-letnia Polka ujawniła, jak potraktowali ją w szpitalu