w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Niezidentyfikowany obiekt spadł w Trzebieniu na Dolnym Śląsku. Wojsko jest na miejscu

W pobliżu miejscowości Trzebień na Dolnym Śląsku przypadkowa osoba natknęła się na niezidentyfikowany obiekt. Wstępne ustalenia sugerują, że to obiekt wojskowy.

z ostatniej chwili

Bezzałogowy statek powietrzny spadł 20 lipca późnym popołudniem w pobliżu miejscowości Trzebień koło Bolesławca na Dolnym Śląsku. Służby zaalarmował przypadkowy spacerowicz, który był świadkiem, jak obiekt spada na ziemię. Służby szybko znalazły się na miejscu, odnalazły i zabezpieczyły go.

Trzebień. Tajemniczy obiekt spadł na ziemię. Służby zaalarmował spacerowicz

Zgodnie z informacjami płynącymi z dolnośląskiej Państwowej Straży Pożarnej, do późnych godzin nocnych prowadzono działania związane ze znalezieniem bezzałogowego statku powietrznego przypominającego dron wojskowy albo mały samolot. Wstępnie mówi się o wojskowym statku zwiadowczym.

Pierwsze informacje o tym zdarzeniu podało radio RMF FM. Obiekt został przejęty przez wojsko. Stwierdzono wstępnie, że w związku z tym incydentem życie lub zdrowie osób mieszkających w tym rejonie nie było zagrożone. Nie odnotowano też żadnego wybuchu. Świadek zgłaszając zdarzenie służbom nie był w stanie określić, co widzi.

Obiekt miał około ośmiu metrów rozpiętości skrzydeł, co potwierdzili pracujący na miejscu strażacy. Obiekt spadł na tereny zalesione. Wszystkie czynności prowadzone na miejscu zostały przekazane Żandarmerii Wojskowej, o czym poinformowała redakcja Polsat News. Obecnie trwa ustalanie, do kogo należał statek i w jaki sposób znalazł się w tym miejscu.

Jak potwierdził Stanisław Żaryn, Pełnomocnik Rządu ds. Bezpieczeństwa Przestrzeni Informacyjnej, obiektem jest dron. Obiekt nie jest wrogim bezzałogowcem, a cała sytuacja jest pod kontrolą i nie rodzi zagrożenia.

karol strasburger żona dzieci familiada życie prywatne emerytura

Karol Strasburger ujawnił wysokość swojej emerytury. Kwota ścina z nóg! ZUS komentuje

wypadek w krakowie pieszy

Wypadek w Krakowie. Świadek zdarzenia zabrał głos. Jego wspomnienia są przerażające