w ,

Nie żyje córka światowej sławy aktora-legendy. Grała między innymi w jego filmach

W wieku 74 lat odeszła córka aktora, którego znają wszyscy. Nie ma dziś na świecie osoby, która by go nie kojarzyła. To prawdziwa legenda światowego kina.

Miała 74 lata. Była żywą legendą nie tylko ze względu na to, że jej ojca – światowej sławy aktora i artystę – znał właściwie każdy mieszkaniec naszej planety. Media nie ujawniły przyczyn jej śmierci, do której doszło w Paryżu.

Josephine Chaplin nie żyje. Miała 74 lata. To córka Charliego Chaplina

Josephine Chaplin, aktorka i córka legendy kina – Charliego Chaplina – zmarła w stolicy Francji w wieku 74 lat. Aktor dorobił się w sumie ośmioro dzieci i ona była właśnie jednym z nich, a na świat przyszła jako trzecia. Nie wiadomo, co oficjalnie było przyczyną jej zgonu.

O śmierci aktorki poinformowała rodzina za pomocą specjalnego komunikatu wysłanego do redakcji francuskiej prasy. Z jego treści dowiadujemy się, że 74-letnia córka Charliego Chaplina do ostatnich chwil była otoczona opieką przez najbliższe jej osoby. Była trzecim dzieckiem słynnego na całym świecie artysty – gwiazdy niemego kina.

Aktorka na świat przyszła 28 marca 1949 r. w Santa Monica w Kalifornii (Stany Zjednoczone). Poślubiła francuskiego archeologa Jean-Claude’a Gardina, z którym ma syna Arthura. Pozostali małżeństwem aż do śmierci męża w 2013 roku. Wcześniej miała dwóch innych partnerów, dlatego odchodząc osierociła w sumie trzech synów.

Josephine Chaplin możemy zobaczyć w filmach takich jak: „Światła rampy„, „Opowieści kanterberyjskie” i „Hrabina z Hongkongu„. W sumie zagrała w 16 pełnometrażowych produkcjach. Ostatni raz na ekranie pojawiła się w 1994 roku.

frankowicze getin bank 2023 tsue

Frankowicze mają nowy ogromny problem. Dla niektórych może już być za późno

nietolerancja glutenu objawy skórne badania cena

Wahania nastrojów i ciągły ból głowy? Wyklucz to z diety, a objawy szybko miną