w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Kim jest AGBE – nowa gwiazda disco polo? Wszystko, co wiemy o artystce z TikToka

Kim jest AGBE? To pytanie zadają sobie wszyscy fani muzyki disco polo w naszym kraju. Młoda gwiazda z TikToka szybko podbiła serca miłośników tego gatunku muzyki.

agbe tiktok wiek utwory
Fot. Instagram / @agbeofficial

AGBE zdobyła w pierwszej kolejności popularność na portalu społecznościowym TikTok. Na fanach muzyki disco polo wrażenie zrobiły jej bardzo długie włosy o niebieskim zabarwieniu i przebojowość oraz charyzma. Dziewczyna jest nie tylko piosenkarką, ale też producentką oraz gwiazdą internetu.

Kim jest AGBE? Kto to jest i jakie jest jej prawdziwe imię i nazwisko? Wszystko, co wiemy o piosenkarce

Piosenkarka disco polo, influencerka oraz całkiem niezła producentka. AGBE to kobieta o wielu talentach, która w szybkim tempie zdobyła popularność nie tylko w mediach społecznościowych. Śpiewa już z najbardziej znanymi gwiazdami tego gatunku muzyki w kraju i pojawia się w ich teledyskach.

To stosunkowo nowa, ale całkiem ciekawa osobistość w świecie muzyki disco polo. Można powiedzieć, że pojawiła się i od razu nieźle namieszała. Podbiła serca fanów tego gatunku muzyki, którzy każdego dnia słuchają jej między innymi na YouTube. Teledyski z jej udziałem mają setki tysięcy wyświetleń.

Co jednak właściwie wiemy o tej artystce? Nie tylko ładnie śpiewa, ale też produkuje muzykę oraz montuje materiały filmowe. Prowadzi popularny kanał na TikToku i jest też influencerką, która zyskała popularność dzięki zabawnym i pełnym humoru nagraniom. Jest też obecna na Instagramie, gdzie jej poczynania obserwuje niemal ćwierć miliona ludzi.

AGBE. Gdzie mieszka? Czy ma dzieci? Skąd pochodzi?

Prawdziwe imię i nazwisko AGBE to Agnieszka Brysiak. Co ciekawe, w pierwszym okresie kariery wolała śpiewać w języku angielskim. Te jednak nie przyniosły jej takiego rozgłosu jak utwory śpiewane w po polsku. Warto odnotować, że najbardziej popularny utwór z jej udziałem na portalu YouTube ma już ponad pół miliona odsłon i liczba ta wciąż rośnie.

Artystka tworzyła wspólnie z równie popularnym Dawidem Narożnym. Razem zaśpiewali piosenkę pt. „Ona działa na mnie jak„, która natychmiast stała się hitem imprez. Od momentu jego publikacji nagranie zostało odtworzone już 26 mln razy, co jak na polskie warunki jest liczbą wręcz niewyobrażalną.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez AGBE (@agbeofficial)

Agnieszka Brysiak (AGBE). Wiek i życie prywatne

Prywatnie AGBE to ogromna miłośniczka braci mniejszych, czyli naszych kochanych zwierząt. Opiekuje się psem i kotem. Od wielu lat ma też jednego partnera, który wspomaga ją w tworzeniu muzyki. W sieci ma on pseudonim Bryszard i również jest bardzo popularną osobą na Instagramie.

AGBE w życiu prywatnym jest kobietą o bardzo dużym dystansie do świata i z ogromnym poczuciem humoru. Tak też podchodzi do życia. Uwielbia gry komputerowe, ale i tak największą frajdę sprawia jej tworzenie piosenek i filmów dla swoich fanów.

Na TikToku obserwuje ją ponad 2,7 miliona osób, a filmy, które tam wrzuca, polubiono już ponad 50 mln razy. Popularności nie można jej odmówić również jeśli chodzi o portal YouTube, gdzie ma kolejnych ponad 200 tys. subskrybentów. To prawdziwa polska gwiazda internetu, która dopiero się rozkręca.

seks w samochodzie

Fotoradar przyłapał parę na miłosnych igraszkach. Wszystko wyciekło do internetu

wagnerowcy 4 km od polski

Niepokojące słowa Łukaszenki o Wagnerowcach. Chcą „jechać na wycieczkę do Warszawy i Rzeszowa”