w ,

Ewa Kasprzyk wystraszona. „Bardzo się boję”. „Trzeba unikać sytuacji, gdzie można ICH spotkać”

Kto by pomyślał, że znana polska aktorka jest aż tak wystraszona? Ujawniła właśnie, co ją najbardziej w życiu przeraża i radzi tego unikać jak ognia.

ewa kasprzyk partner ile ma lat
Fot. Newseria

Aktorka przyznaje oficjalnie chyba pierwszy raz, że mocno się boi i jest pełna lęku. I kto by pomyślał, że osoba w jej wieku nie boi się ani skoku ze spadochronem czy walk bokserskich, ale wystraszona jest czymś całkowicie zwyczajnym?

Ewa Kasprzyk mówi otwarcie, co ją przeraża. Tego się nikt nie spodziewał

Wygląda na to, że znana polska aktorka jest wyjątkowo lękliwa. Boi się jednak zwykłych rzeczy, a te dla większości z nas przerażające nie sprawiają, że ma gęsią skórkę. Kto by się tego spodziewał! Okazuje się, że Kasprzyk panicznie boi się… koni i wilków.

Ale o wiele gorzej jest w jej przypadku z obcowaniem wśród fałszywych ludzi. Jeśli więc pojawiają się w jej otoczeniu takie persony, artystka zawsze stara się jak najszybciej zerwać taką toksyczną znajomość. Powód jest prosty – ma to po prostu destrukcyjny wpływ na jej samopoczucie. Lekiem na całe zło jest natomiast dla niej aktywność sportowa, przede wszystkim tajski boks.

– Jestem typem sportowca, więc nie unikam aktywności fizycznej. Byłam pływaczką, lubię tajski boks – lubię i ćwiczę, bo daje mi to szczęście. To jest ekstremum, ale mi sprawia przyjemność. I to jest główny cel, a że przy tym spala się trochę kalorii, no to chyba lepiej dla zdrowia, kolan, bioder, dla siebie, żeby nie dźwigać tych dodatkowych kilogramów – mówi Ewa Kasprzyk.

Aktorka kocha tajski boks, ale boi się ludzi

Jak przekonuje, boks tajski doskonale pozwala jej się odprężyć, zrelaksować po ciężkim dniu i nabrać dystansu do wielu spraw.

– Waląc w worek, sparingując z kimś, wyrzuca się całą niepotrzebną energię, którą się gromadzi gdzieś w ciele, i to chyba też o to chodzi. Nie zależy mi na tym, by osiągać jakieś pasy czy coś, nie jest moim celem zdobyć jakiś medal, tylko po prostu uczestniczyć w treningach – stwierdza aktorka.

Ewa Kasprzyk zapewnia, że nie boi się ekstremalnych sportów i wyzwań. Chętnie je podejmuje, mierząc się ze swoimi słabościami i pokonując wewnętrzne blokady.

– Katapultowałam się w programie na skakance spadochronem – to też było bardzo ekstremalne, zmieniałam koło w samochodzie na wysokości drugiego piętra, więc mam za sobą parę takich rzeczy może nieziemskich, tylko bardziej w powietrzu – opowiada artystka.

Zdradza jednak, że panicznie boi się niektórych zwierząt i fałszywych ludzi. Ma jednak swoje sposoby, by okiełznać ten strach i lęk.

– Mam swoje strachy, bardzo boję się koni i boję się złych ludzi, bo oni naprawdę potrafią człowieka dotknąć, skrzywdzić. Trzeba więc po prostu unikać sytuacji, gdzie można ich spotkać. A poza tym teraz w moim lesie pojawiły się dziki i kiedy codziennie rano tam idę, to mówię: nie chciałbym spotkać dzika z lochą i z małymi, bo może zaatakować mojego psa. Boję się, ale mimo wszystko idę – dodaje Ewa Kasprzyk.

jak się robi paluszki krabowe

Tak się produkuje paluszki krabowe. Zobacz ten film, a więcej nie weźmiesz ich do ust

kara za brak oc przedawnienie

Kara za brak ubezpieczenia OC samochodu? Zrób to pilnie, by uniknąć dodatkowej opłaty