w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Mocny wpis Krystyny Jandy na Facebooku. W ten sposób wsparła Donalda Tuska

Aktorka Krystyna Janda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej sympatie polityczne nie są tajemnicą i dała temu wyraz na swoim profilu.

ryży znaczenie o co chodzi
Fot. YouTube / Prawo i Sprawiedliwość; Adrian Gryciuk (CC BY-SA 4.0)

Internauci emocjonalne zareagowali na ostatnie popisy słowne prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział on o Donaldzie Tusku coś, co natychmiast podchwycili celebryci. Jedną z tych osób jest aktorka Krystyna Janda.

Ryży Tusk. Kaczyński obraził lidera PO? Janda wzięła go w obronę

Ostatnie wystąpienie Jarosława Kaczyńskiego trafiło na języki znanych osób w kraju. Lider obozu Zjednoczonej Prawicy określił lidera Platformy Obywatelskiej Donalda Tuska słowami „ten ryży„. W internecie niemal od razu zawrzało, a szefa największej partii opozycyjnej w obronę wzięła między innymi Krystyna Janda.

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorek, ale przede wszystkim sympatyczka opozycji i właścicielka dwóch teatrów, jest w internecie bardzo aktywna. Dużo czasu poświęca na komentowanie krajowej polityki i nie owija w bawełnę pisząc komentarze na temat obozu rządzącego.

Gwiazda kina po ostatnich słowach prezesa Jarosława Kaczyńskiego krótko, ale konkretnie skomentowała słowa, które padły z jego ust w kierunku lidera opozycji. Za pomocą posta na Facebooku wsparła tym samym Donalda Tuska w chwili, gdy tego potrzebował.

Jarosław Kaczyński nazwał wprost Donalda Tuska „wrogiem narodu„, ale nazwał go też – nawiązując do koloru włosów – „ryżym największym zagrożeniem dla Polski„. W późniejszej części przemówienia Kaczyński uznał, że najlepszym, co lider opozycji może zrobić, to wyjechać na zawsze z kraju.

Czuję się ryża – napisała krótko Janda we wpisie. Pod jego opublikowaniu niemal od razu pojawiły się setki komentarzy, w większości przychylnych aktorce i jej stanowisku. Aktorce od dawna nie jest po drodze z obecną ekipą rządzącą. Jak przyznała w wielu rozmowach z dziennikarzami w ostatnich latach jest jej i jej teatrom o wiele trudniej, niż kiedyś.

katastrofa na odrze przyczyny

Mija rok od katastrofy na Odrze. Co się od tamtej pory zmieniło? Będziecie zdziwieni

tvn zmiany personalne 2023

TVN rozstaje się z dwoma znanymi prezenterami. Widzowie są bardzo niezadowoleni