w ,

TVN rozstaje się z dwoma znanymi prezenterami. Widzowie są bardzo niezadowoleni

„Chcieliśmy bardzo podziękować (…) za wieloletnią współpracę, oddanie i zaangażowanie. Za to, że wszyscy mogliśmy czerpać z ich wiedzy i dziennikarskiego doświadczenia.”

tvn zmiany personalne 2023
Fot. Twitter / UWAGA! TVN

Stacja TVN żegna się z dwoma uwielbianymi prezenterami. – Dziękujemy za zaufanie, którym obdarzacie nas każdego dnia. Cieszymy się, że również w tym roku udało nam się skutecznie interweniować w wielu sprawach i zwrócić uwagę Polaków na historie, wobec których nie można być obojętnym.

TVN. Zmiany personalne 2023. Ze stacją żegna się dwóch prezenterów

Popularny program interwencyjny TVN czeka wielka przemiana. Stacja żegna się z dwoma lubianymi prezenterami i ogłasza zmiany. Zespół programu „Uwaga!” zasilić ma tez przedstawicielka płci pięknej.

Chcieliśmy bardzo podziękować Zbigniewowi Łuczyńskiemu oraz Tomaszowi Kubatowi za wieloletnią współpracę, oddanie i zaangażowanie. Za to, że wszyscy mogliśmy czerpać z ich wiedzy i dziennikarskiego doświadczenia. Zdobyli zaufanie widzów, spotykali się z nimi, rozmawiali, nieśli pomoc i dawali nadzieję – czytamy w oświadczeniu stacji opublikowanym na profilu programu „UWAGA!” na Facebooku.

Zawsze profesjonalnie, z sercem i życzliwością. Nasze drogi rozchodzą się, ale wierzymy, że czekają na Was dalsze sukcesy zawodowe. Rozpoczęliśmy przygotowania do kolejnego sezonu, który wróci na ekrany w nowej formule i z nowym składem prowadzących, którzy wraz z Ryszardem Cebulą będą relacjonować ważne społecznie sprawy – napisali przedstawiciele stacji.

Do ekipy programu „Uwaga!” dołączy kobieta

Jesienią dołączy do zespołu Daria Górka, pierwsza kobieta w roli prowadzącej program “Uwaga” oraz nasi dotychczasowi reporterzy Tomasz Patora i Jakub Dreczka, którzy będą łączyć rolę gospodarza programu z pracą reporterską w terenie, pozostając blisko codziennych ludzkich spraw – czytamy na profilu programu.

Jeżeli prowadzący odeszli z własnej woli to rozumiem, natomiast jeżeli to decyzja TVN, to będziecie tracić na tym. Idealnie pasowali do tego programu – napisała pod oświadczeniem stacji jedna z internautek. Krytycznych głosów ze strony widzów jest dużo więcej. – Mimo wszystko wielka strata dla TVN. Mega dziennikarze z pasją i zawziętością. Niewielu takich jest – skomentowała kolejna.

ryży znaczenie o co chodzi

Mocny wpis Krystyny Jandy na Facebooku. W ten sposób wsparła Donalda Tuska

Nie żyje kolejna polska aktorka. Grała w „Klanie”, „Plebanii” i „Na Wspólnej”. Miała 58 lat