w ,

HAHAHA!HAHAHA!

Tak brzmiały ostatnie słowa Sinéad O’Connor. Wskazywały, że może dojść do tragedii

26 lipca świat zamarł po tym, jak ujawniono informację o śmierci legendarnej piosenkarki. Dziś media ujawniły, jak brzmiały jej ostatnie słowa przed śmiercią.

sinead oconnor syn papiez
Fot. YouTube / dr. Phil (screen)

26 lipca świat obiegła informacja o śmierci popularnego irlandzkiej piosenkarki Sinéad O’Connor. W ostatnim czasie zmagała się ona z silną depresją i innymi schorzeniami natury psychicznej. Jej ostatnia aktywność w mediach społecznościowych zwiastowała tragedię.

Sinéad O’Connor. Syn odebrał sobie życie. Wtedy zaczęła się tragedia

Kto nie zna światowego hitu pt. „Nothing Compares 2 U„? Utwór stworzył specjalnie dla O’Connor nieżyjący już artysta Prince. 26 lipca w wieku 56 lat odeszła Sinéad O’Connor. Wiele osób współcześnie pamięta ją nie tylko z piosenek, ale między innymi z aktu podarcia portretu papieża Jana Pawła II.

Zaledwie 17-letni syn piosenkarki popełnił samobójstwo w styczniu 2022 roku. Od tamtej pory artystka zmagała się z chorobami psychicznymi, miała poczucie totalnej pustki i osamotnienia. Dziś jej fani mówią, że dawna gwiazda muzyki w końcu może odpocząć od problemów.

Artystka nie była w stanie pozbierać się po tej stracie i nie było już szans na ratunek. Z każdym miesiącem jej stan się pogarszał, a jej wpisy w mediach społecznościowych wskazywały, że nie radzi sobie ona tak bardzo, że i z nią może stać się coś złego.

„Postanowiłam podążać za moim synem”

Problemy gwiazdy zaczęły się po tym, jak jej 17-letni syn Shane cierpiący na depresję popełnił samobójstwo. Od tamtej pory piosenkarka nie widziała już sensu w dalszej egzystencji, bo dziecko było dla niej wszystkim. – Postanowiłam podążać za moim synem. Nie ma sensu żyć bez niego. Rujnuję wszystko, czego się dotknę – pisała w mediach społecznościowych.

Zostałam tu tylko dla niego. A teraz już go nie ma. Zniszczyłam swoją rodzinę. Moje dzieci nie chcą mnie znać. (…) Przepraszam, że wszystkich zmartwiłam. Jestem zagubiona bez mojego dziecka i nienawidzę siebie. Szpital na chwilę pomoże. Ale ja znajdę Shane’a. To tylko kwestia czasu – napisała w kolejnym poście niepokojąc fanów na całym świecie.

Miłośnicy twórczości Sinéad O’Connor śledzący jej zmagania z chorobami nie wierzą w to, co się stało. Część z nich podejrzewa, że i w jej przypadku mogło dojść do odebrania sobie życia. Cały czas czekają na ogłoszenie oficjalnych przyczyn śmierci artystki.

nieodebrane świadczenie z zus

Polacy dostają taką wiadomość od ZUS. Lepiej ją zignorować, bo można mieć kłopoty

dyskryminacja synonim definicja

Odczuwa to już co czwarty dorosły Polak. Młodzi znacznie częściej niż seniorzy