w

Nie żyje słynny „Enigma”. Doszło do tragicznego wypadku. Jego fani są zdruzgotani

Jego fani z całego świata są załamani tym, co się stało. W wyniku tragicznego wypadku zginął słynny „Enigma”. Spadł z 68. piętra wieżowca.

Nie żyje jeden z najbardziej znanych francuskich wspinaczy. Zginął po upadku z 68. piętra Tregunter Tower w Hongkongu. Miał zaledwie 30 lat, ale zdążył wspiąć się na najbardziej znane wieżowce na całym świecie, w tym w Warszawie.

Remi „Enigma” Lucidi nie żyje. Spadł z 68. piętra

Uprawiał wyjątkowo ekstremalny sport i narażał swoje życie. Tym razem mu się nie udało. Zginął po upadku z 68. piętra wieżowca Tregunter Tower w Hongkongu. Francuz tego dnia oszukał ochronę kompleksu, by dostać się do środka. Jego celem było oczywiście zdobycie kolejnego wysokiego budynku.

Na ujawnionych materiałach filmowych z kamer monitoringu widać, że Francuzowi udało się dostać na 49. piętro. Z tego poziomu zaczął wspinaczkę na dach. Ostatni raz żywego widziała go pokojówka, która twierdzi, że Remi pukał w szybę prosząc o pomoc. Kobieta wezwała policję, ale było już za późno.

Remi Lucidi znany szerzej jako „Enigma” wszystkie swoje wyprawy pokazywał fanom na swoim profilu na Instagramie.

Zdobył wiele wysokich budynków między innymi w Dubaju, Portugalii, USA, Bułgarii oraz u nas – w Warszawie. Bardzo często wspinał się na wieżowce bez żadnego zabezpieczenia.

joanna narożna kim jest żona dawida narożnego

Kim jest Joanna Narożna? Oto piękna żona Dawida Narożnego. Co o niej wiadomo?

burza stanie pod drzewem skutki

Piorun spalił ich żywcem. To nagranie sprawi, że już nie schowasz się pod drzewem