w ,

Kim jest Joanna Narożna? Oto piękna żona Dawida Narożnego. Co o niej wiadomo?

Dawida Narożnego nie trzeba nikomu przedstawiać. Jest uwielbiany, ale to jego kobieta uchodzi za najpiękniejszą żonę w branży disco polo. Kim jest Joanna Narożna?

joanna narożna kim jest żona dawida narożnego
Fot. Instagram / @j_o_a_n_n_a_88_

Kto lubi disco polo, ten na pewno zna twórczość Dawida Narożnego. O piosenkarzu fani tego gatunku muzyki wiedzą sporo. Nieco mniej wiedzą natomiast na temat jego kobiety, którą poślubił w 2021 roku. Kim jest Joanna Narożna i co o niej wiemy?

Kim jest żona Dawida Narożnego? Poznajcie piękną i młodą Joannę

Dawid Narożny wziął ślub w sierpniu 2021 roku. Jego żoną została Joanna, która obecnie uznawana jest za najpiękniejszą kobietę w branży disco polo. Owocem tego związku jest syn Marcel. Życie rodzinki Narożnych można obserwować między innymi na profilu Joanny Narożnej na Instagramie, na którym mocno się udziela.

Nie tak dawno miłośnicy muzyki disco polo mocno przeżyli rozstanie i rozwód Dawida z byłą żoną Magdą. Swego czasu był to jeden z najbardziej rozpoznawalnych związków w historii tej muzyki. Również zespół, który wspólnie stworzyli – Piękni i Młodzi – uchodził za jeden z najlepszych w historii muzyki rozrywkowej.

2 stycznia 2020 w atmosferze skandalu wykluczono Dawida Narożnego z zespołu, ale on się nie poddał i nadal śpiewał pod tym szyldem. Tak przystojny i popularny mężczyzna nie mógł długo pozostać sam.

Dość szybko znalazł nową partnerkę, którą postanowił poślubić. Tworzą dziś bardzo udany związek, a Joanna Narożna uznawana jest za jedną z najpiękniejszych kobiet gwiazd disco polo. Uczucie nadal kwitnie, a piękna Joanna pomaga mężowi w karierze.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Joanna Narożna (@j_o_a_n_n_a_88_)

Joanna Narożna. Dzieci, wiek i życie prywatne

Joanna pochodzi z Dzierżoniowa, ale aktualnie wraz z mężem i synkiem mieszka w Katowicach. Jej zainteresowania są bardzo wszechstronne. Była studentką logistyki w Wałbrzychu, a później studiowała prawo na Uniwersytecie Wrocławskim. Aktualnie jest studentką pielęgniarstwa.

Mimo tak wszechstronnych zainteresowań nie zdecydowała się podjąć pracy w żadnym z tych zawodów i wybrała muzykę. Przydaje się też jako absolwentka Pro Academy School of Makeup w roli stylistki i specjalistki od kostiumów, które możemy podziwiać oglądając teledyski zespołu Piękni i Młodzi.

Joanna Narożna jest również DJ-ką i mocno angażuje się w rozwój zespołu pomagając mężowi tworzyć nowe piosenki z gatunku disco polo oraz dance i euro disco.

Nie da się też ukryć, że bardzo dba o swój image, co doskonale widać na zdjęciach, jakie udostępnia na swoim profilu na Instagramie. Obserwuje ją tam prawie 46 tys. osób.

esperal wszywka łódź

Esperal Łódź. Alternatywna metoda leczenia choroby alkoholowej

Nie żyje słynny „Enigma”. Doszło do tragicznego wypadku. Jego fani są zdruzgotani