w ,

Nie żyje kultowy amerykański aktor. Przegrał sześcioletnią walkę z nowotworem

Zachwycał nietypowym śmiechem tak dzieci, jak i dorosłych. Nie żyje jeden z najbardziej znanych amerykańskich aktorów. Pokonał go rak.

Zmarł amerykański aktor, który był znany między innymi z roli kultowej postaci Pee-wee Hermana – charakterystycznego mężczyzny w szarym garniturze z czerwoną muszką. Przez ostatnie lata walczył z nowotworem, ale niestety przegrał tę walkę. Miał 70 lat.

Paul Reubens nie żyje. Amerykański aktor przegrał walkę z rakiem

Aktor zmarł przegrywając walkę z nowotworem, z którym zmagał się od 6 lat. To on grał kultową rolę Pee-wee Hermana, którego charakterystyczny śmiech potrafił rozbawić niemal każdego.

O śmierci artysty można było dowiedzieć się z jego profilu na Instagramie. Tuż przed swoim odejściem zamieścił też wzruszający wpis z przeprosinami adresowany do fanów.

Zawsze czułem ogromną miłość i szacunek od moich przyjaciół, fanów i osób mnie wpierających. Bardzo was wszystkich kocham i cieszę się, że mogę dla was tworzyć sztukę – napisał na swoim profilu Paul Reubens.

Wczoraj wieczorem pożegnaliśmy Paula Reubensa, kultowego amerykańskiego aktora, komika, scenarzystę i producenta, którego ukochana postać Pee-wee Hermana zachwyciła pokolenia dzieci i dorosłych swoim pozytywnym nastawieniem, kaprysem i wiarą w znaczenie życzliwości. Paul dzielnie i prywatnie walczył z rakiem przez lata ze swoją charakterystyczną wytrwałością i dowcipem. Utalentowany i płodny talent, na zawsze pozostanie w komediowym panteonie i w naszych sercach jako cenny przyjaciel i człowiek o niezwykłym charakterze i hojności ducha – napisano na jego profilu na Instagramie.

Reubens przyszedł na świat w 1952 roku jako Paul Rubensfeld w stanie Nowy Jork. Jego kariera zaczęła się w latach 70., kiedy pracował jako aktor komediowy w jednym z teatrów.

Kultową i znaną na cały świat rolę Pee-wee Hermana odgrywał w latach 80. Artystę charakteryzował nietypowy język ciała oraz wyuczona mimika twarzy. Był przez lata dla wielu źródłem świetnej zabawy i rozrywki.

esperal gdańsk opinie

Esperal Gdańsk. Pytania i odpowiedzi na temat walki z chorobą alkoholową

z ostatniej chwili

Białowieża. Białoruskie śmigłowce kilometr od granicy z Polską. Wojsko komentuje incydent