w ,

Dominika Grosicka. Kim jest i co robi w życiu piękna żona Kamila Grosickiego?

Żona byłej gwiazdy reprezentacji Polski Kamila Grosickiego wzbudza zachwyt za każdym razem, gdy pojawia się publicznie. Kim jest Dominika Grosicka?

dominika grosicka instagram wiek dzieci waga
Fot. Instagram / @dominikagrosicka

Jest jedną z najbardziej znanych żon polskich piłkarzy, ale nie pozostaje w jego cieniu. Życiowa partnerka Kamila Grosickiego poświęciła się rodzinie rezygnując z kariery zawodowej i jest przy mężu na dobre i na złe. Kim jest i co robi prywatnie Dominika Grosicka?

Kim jest Dominika Grosicka? To jedna z najbardziej znanych polskich WAGs

Choć jest żoną jednego z najbardziej rozpoznawalnego piłkarza w Polsce, to nie pozostaje całkowicie w jego cieniu. Zawsze miała swoje pasje i plany, które realizowała, choć nie ukrywała nigdy tego, że rodzina jest dla niej najważniejsza i to jej chce się poświęcić przede wszystkim.

Główną pasją żony Grosickiego był i jest modeling, ale to nie wszystkie jej zainteresowania. Zajmowała się również fitnessem i szeroko pojętym pięknem, w tym makijażem. Dominika Grosicka przyszła na świat 13 maja 1988 roku (w 2023 roku skończyła 35 rok życia), ale wygląda o wiele młodziej, niż wskazuje na to jej wiek.

Za Kamila Grosickiego wyszła w 2011 roku mając zaledwie 23 lata. Choć była wówczas bardzo młoda, to nie żałuje tej jednej z najważniejszych decyzji w życiu. Grosiccy stanowią parę wręcz idealną. Tu warto zaznaczyć, że „Grosik” oświadczył się Dominice w Turcji w roku 2010 w czasie zgrupowania. Wielkie wesele zaplanowano z kolei w pałacyku położonym w miejscowości Maciejów.

Warto wspomnieć, że jeszcze przed ceremonią żona Grosika miała syna z innego związku (urodziła go w wieku 17 lat), a niedługo po ślubie drugie dziecko – córka Maja. Jak już wiemy bycie matką nigdy nie było dla niej przerażające – wręcz przeciwnie!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dominika Grosicka (@dominikagrosicka)

Dominika Grosicka. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 140 tys. osób

Na profilu Dominiki Grosickiej na Instagramie znajdziemy najróżniejsze zdjęcia. Są tam nie tylko fotografie dotyczące modelingu czy fitnessu, ale też uwiecznione wspólne chwile z mężem Kamilem. Znajdziemy tam też bez problemu zdjęcia wykonane podczas ćwiczeń na siłowni.

Grosicka pojawia się też wraz z dziećmi na stadionach oglądając z trybun poczynania swojego ukochanego. Tam też będziemy mieli okazję zobaczyć, jak wypoczywa podczas wakacji z rodziną czy też jak spędza czas ze znajomymi i przyjaciółmi.

Jeśli ktoś spyta, czym najczęściej zajmuje się Dominika Grosicka, bez dwóch zdań można powiedzieć śmiało, że jej największą obecnie pasją w życiu jest bycie matką i żoną. Jej przygody z modelingiem zakończyły się już wcześniej, ponieważ musiała sprostać stylowi życia męża. Jak wiele razy mówiła dziennikarzom, nie żałuje, że tak postąpiła.

Dzieci Grosickich rosną jak na drożdżach, więc Dominika Grosicka mając więcej czasu dla siebie snuje nowe plany. Obecnie spełnia się w roli makijażystki, a gdy Kamil zdecyduje się na zakończenie kariery, na pewno będzie miała jeszcze więcej możliwości na spełnienie swoich pragnień.

Wszywka alkoholowa Wrocław dworcowa olszewskiego

Wszywka alkoholowa Wrocław. Jak wpływa na jakość życia?

jasnowidz jackowski najnowsze przepowiednie youtube

Jasnowidz poważnie zaniepokojony. Zobaczył dużo wojska. „Mam wrażenie, że za niedługi czas…”