w ,

Kolejne żółte Renault Megane RS, kolejne młode ofiary. Tragiczny wypadek w Harmężach

Do tragicznego w skutkach zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 sierpnia około godziny 3.30 w miejscowości Harmęże gm. Oświęcim. Nie żyją trzy młode osoby.

harmęże wypadek megane wykop
Fot. Policja Oświęcim

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod nadzorem prokuratora Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu ustalają okoliczności w jakich doszło do wypadku drogowego, w którym zginęło trzech mężczyzn.

Harmęże koło Oświęcimia. Kolejne żółte Megane RS i kolejne ofiary

Do zdarzenia doszło w nocy z 11 na 12 sierpnia około godziny 3.30 w miejscowości Harmęże gm. Oświęcim na ulicy Borowskiego. Osoby jadące samochodem nie miały przy sobie żadnych dokumentów. To dlatego ich tożsamości nie udało się początkowo ustalić.

Jak wstępnie ustalono kierowca samochodu marki Renault Megane na łuku drogi z nieznanych przyczyn utracił panowanie nad pojazdem po czym wypadł z jezdni i uderzył w przydrożny słup energetyczny.

W wyniku zdarzenia śmierć na miejscu poniósł kierujący oraz dwóch pasażerów. Mężczyźni nie posiadali przy sobie dokumentów. W trakcie prowadzonych czynności ustalono, że byli to trzej mieszkańcy powiatu pszczyńskiego.

Kierujący 21-latek oraz dwaj pasażerowie w wieku 17 i 23 lat. Samochód, którym mężczyźni podróżowali był wypożyczony. Aktualnie trwają dalsze czynności mające na celu dokładne ustalenie okoliczności w jakich doszło do tego tragicznego wypadku.

Podobny samochód – Renault Megane RS – rozbił się w głośnym wypadku, do którego doszło w okolicach mostu Dębnickiego w Krakowie. Wtedy śmierć na miejscu poniosło czterech młodych mężczyzn. Niektórzy z nich byli nietrzeźwi.

wagnerowcy wycofuja sie z bialorusi wracają do rosji

Wagnerowcy ćwiczyli atak na Polskę. „Działania sprawiały wrażenie przygotowania do szturmu”

stopa zastąpienia zus 2070 millenialsi bieda nędza głodowe emerytury uścińska

Mocno topnieją oszczędności Polaków. Wysoka inflacja wciąż drenuje nasze portfele