w

Nie żyje znana hollywoodzka aktorka. Długo chorowała na nowotwór mózgu

Smutne wieści docierają do nas ze Stanów Zjednoczonych. Odeszła znana hollywoodzka aktorka znana wszystkim z roli w popularnym i uwielbianym serialu „Domek na prerii”.

23 sierpnia w wieku 78 lat odeszła hollywoodzka aktorka, którą większość kojarzy z bijącego rekordy popularności i oglądalności serialu „Domek na prerii”. Artystka przeżyła 78 lat. O jej śmierci poinformował syn. Przyczyną był rak mózgu.

Hersha Parady nie żyje. Aktorka grała w „Domku na prerii”

Serial ten bił rekordy popularności również w Polsce. Nie żyje aktorka Hersha Parady. Artystka zmagała się od jakiegoś czasu z nowotworem mózgu. Walka z chorobą trwała do samego końca, o czym donosił syn zmarłej Jonathan, który za pośrednictwem serwisu GoFundMe zorganizował niedawno zbiórkę pieniędzy na leczenie matki.

W ostatnich dniach przed śmiercią aktorkę przeniesiono ze szpitala w Los Angeles do domu rodzinnego w Wirginii. Wszystko z powodu wyjątkowo wysokich kosztów leczenia. Jeszcze kilka dni temu przekonywał fanów serialu, że Hersha Parady ma w domu najlepszą opiekę i że rodzina potrafi o nią zadbać.

Aktorka pierwszy raz na ekranie pojawiła się już w 1975 roku grając w serialu „The Waltons„. To jednak „Domek na prerii„. Hersha Parady pojawiła się w nim dopiero w czwartym sezonie jako Alice Garvey.

legionella rzeszów rosja sanepid

Legionelloza na Podkarpaciu. ABW wkracza do akcji po zgonie dziewiątego pacjenta

podenco z ibizy cena

Dziwny pies biegał po Włocławku. Przechodnie byli w szoku. Właścicielka ostro zareagowała