w ,

Wzruszający występ 15-latki. Publiczność nie mogła uwierzyć w to, co się dzieje. Polały się łzy

15-letnia Emma marzyła od zawsze, by śpiewać przed wieklą publiką. To marzenie spełniło się dzięki słynnemu Andre Rieu. Ale chyba nawet on nie spodziewał się tego, co się wydarzyło.

emma kok kto to jest
Fot. YouTube / Andre Rieu (Maastricht 2023)

15-letnia Emma Kok marzyła od dawna o byciu wielką piosenkarką i jest już chyba na dobrej drodze do spełnienia tego pragnienia. To, co pokazała podczas ostatniego koncertu Andre Rieu, tak wzruszyło widzów, że część z nich nie była w stanie opanować łez.

Emma Kok. Choroba. Ile ma lat? Dziewczyna na drodze do wielkiej kariery. Wzruszyła widzów do łez

Niezwykłe opanowanie na scenie, wyjątkowa uroda i przede wszystkim drzemiący w młodym ciele 15-letniej Emmy oszałamiający wokal. To, co dziewczynka zrobiła podczas gościnnego występu na koncercie André Rieu w Maastricht w Holandii, zaskoczyło chyba samego mistrza. Jeszcze bardziej zaskoczona była publika. Wystarczy spojrzeć na te miny…

André Rieu zapowiadając występ 15-latki opowiedział jej historię. Choć nie widać tego na pierwszy rzut oka, Emma cierpi na rzadką, ale straszną chorobę. jej żołądek jest sparaliżowany, co oznacza, że młodziutka artystka nie może jeść i musi otrzymywać pokarm przez rurkę prowadzącą bezpośrednio do żołądka.

To jednak nie zniechęciło młodej gwiazdy. Emma wiedziała, że jej wokal podbije serca ludzi. Mimo choroby była zdeterminowana, by podążać za swoimi marzeniami pomimo wszelkich przeciwności losu. Jej jedyny w swoim rodzaju głos można było usłyszeć podczas ostatniego koncertu. Zaśpiewała ona piosenkę Barbary Pravi zatytułowaną „Voilà„.

Jak mówi fragment piosenki: „Spójrzcie na mnie wreszcie, w moje oczy i na ręce. Wszystko, co mam, jest tutaj, to moja twarz, mój krzyk.” I tak się też stało. Wszyscy patrzyli na Emmę, która pokazała publice i całemu światu swoją twarz, oczy i niesamowity talent.

Jako 12-latka wygrała holenderską edycję „The Voice Kids”

Wideo na kanale André Rieu, które można obejrzeć poniżej, zostało już obejrzane ponad 12 milionów razy od momentu jego przesłania na początku sierpnia. Pomimo tego, że Emma jest jeszcze w liceum, wykazuje się rzadko spotykaną gracją na scenie i śpiewa jak prawdziwa profesjonalistka.

Ten występ bez wątpienia przejdzie do historii. Francuska piosenka, która w 2021 roku była jedną z wielu podczas konkursu Eurowizji, nabrała zupełnie nowego charakteru. Warto też wspomnieć, że Emma Kok w 2021 roku wygrała „The Voice Kids Netherlands” mając wówczas zaledwie 12 lat.

Rieu i rodzina Kok mają ze sobą sporo wspólnego, ponieważ brat Emmy, cudowny skrzypek Enzo Kok, również występował na scenie z Rieu jako młodzieniec. Tym razem siedział i patrzył na siostrę z widowni. Emma ma wielkie aspiracje, nie tylko jako piosenkarka. Wykorzystuje swój ogromny talent do zbierania pieniędzy na leczenie osób z chorobą, która ją osobiście dotknęła. Ma więc nie tylko wielki talent, ale też wielkie serce.

Emma dostarczyła wraz z Rieu niesamowitych emocji. Widać to po twarzach ludzi obecnych na widowni. Część była wyraźnie zaskoczona tym, co się dzieje. Inni się rozpłakali nie mogąc opanować płynących łez. Emma skradła serca wszystkich, którzy oklaskiwali ją na stojąco mając gęsią skórkę. Ten występ po prostu trzeba zobaczyć!

Emma Kok – Voilà (Andre Rieu, Maastricht 2023)

polska turystyka 2023 statystyki

Polaków nie stać nawet na tygodniowe wakacje. „Paragony grozy to prawdziwe paragony”

z ostatniej chwili

Z OSTATNIEJ CHWILI. Rosjanie zaatakowali. „Nasze wyrzutnie rakiet są dziś wycelowane w polskie cele”