w ,

Nie żyje znany regionalny dziennikarz. Zmarł nagle tuż po 38. urodzinach

26 sierpnia zmarł nagle i niespodziewanie lokalny dziennikarz. Był znany w swoim regionie jako twórca regionalnego portalu informacyjnego stalowka.eu.

Fot. Freepik

W sobotę 26 sierpnia późnym wieczorem zmarł nagle Grzegorz Sobieraj. To znany dziennikarz ze Stalowej Woli, założyciel i redaktor popularnego w regionie portalu internetowego stalowka.eu. Przeżył zaledwie 38 lat. Poza dziennikarstwem jego pasją była również fotografia.

Grzegorz Sobieraj nie żyje. Dziennikarz miał 38 lat

Przyjaciele mówili na niego „Geno„. Dziennikarstwo było jego pasją. To on stworzył lokalny portal informacyjny stalowka.eu. Pasjonował się też fotografią oraz piłką nożną i lokalną koszykówką. Był wielkim kibicem drużyny Stal Stalowa Wola.

Bliscy oraz współpracownicy pożegnają Grzegorza Sobieraja w piątek 1 września o godzinie 12 na cmentarzu komunalnym w Stalowej Woli. Jego odejściem wstrząśnięci są koledzy po fachu. Tuż przed śmiercią obchodził 38. urodziny.

To nie pierwsza zaskakująca wiadomość o śmierci młodego dziennikarza. W lato 2023 roku w wieku 37 lat zmarł Przemysław Niedźwieckim, ceniony redaktor i reporter z Radia 90 z Rybnika. Jego koledzy z pracy byli wstrząśnięci jego nagłym odejściem.

koń bez opieki spaceruje po frankfurcie

Od 14 lat bez opieki codziennie chodzi uliczkami Frankfurtu. Ma na szyi kartkę z zaskakującą treścią

ksiądz z osiedla tiktok wiek

Ksiądz spędził całą noc z zakonnicą. Podzielił się swoimi wrażeniami na TikToku