w ,

Sława Przybylska podjęła ważną decyzję. Fani piosenkarki nie kryją ogromnego zdziwienia

Choć ma 92 lata, to ma więcej energii niż wielu nastolatków w naszym kraju. Energii pozazdrościć jej może dosłownie każdy. Piosenkarka właśnie ogłosiła ważną decyzję.

sława przybylska dzieci wiek pochodzenie
Fot. YouTube / Radio Pogoda (screen)

Sława Przybylska to jedna z tych polskich artystek, dla której wiek to tylko liczba. Wiele młodych osób w naszym kraju może pozazdrościć jej energii i witalności, jaką pokazuje każdego dnia 92-letnia już artystka. Właśnie ogłosiła ona najważniejszą decyzję w swojej karierze.

Sława Przybylska nie da o sobie zapomnieć. Fani są uradowani jej decyzją

Ma 92 lata, a witalność taką, jakby urodziła się 30 lat temu. Okazuje się, że nigdzie nie ma zamiaru się oddalać i nadal będziemy widywali ją na scenie. Ostatni wywiad z gwiazdą polskiej piosenki uspokoił jej fanów – to jeszcze nie koniec kariery! Jeszcze wiele razy będą mieli zobaczyć swoją idolkę na scenie.

Myślę, że należę do osób, które miały szczęście, bo umiały decydować. To znaczy poświęcić życie temu, co się kocha. Jeśli człowiek wypełnia życie ideą, ma po prostu energię i nie męczy się tym, co robi, bo wie, że ma to sens – powiedziała Przybylska dziennikarzom „Faktu„.

Nic się zatem nie zmieniło. Jak wyznała kilka miesięcy temu w rozmowie z Radiem Pogoda, nie wie, ile ma lat, bo żyje chwilą i stara się tym cieszyć. Widać po niej, że jest w pełni sił mimo wieku, który traktuje tylko jak liczbę.

Od dzieciństwa kocham śpiewać, wszystkie inne zajęcia mnie nudziły. Tylko śpiewanie było czymś istotnym. Nie wiem, skąd mam siłę, ja po prostu wychodzę na scenę i tym żyję – wyznała gwiazda polskiej estrady.

Śpiew i aktywność fizyczna to codzienność

Przybylska nie ukrywa, że mocno nad sobą pracuje, aby jej ostatnie lata życia były spędzone w radości, pełni sił i w dobrej formie. Aktywność fizyczna i ruch każdego dnia to podstawa, podobnie jak ćwiczenia głosu i po prostu… śpiew! Jak jednak wyznała, przesadnie o siebie nie dba.

Gdy wstaję rano i jest dobra muzyka w radio, to ja tańczę – powiedziała dziennikarzom gwiazda. Jak widać kluczem do takiej formy na stare lata jest po prostu pasja i miłość do tego, co lubi się robić. Fani mogą być spokojni – usłyszą piosenki Sławy Przybylskiej jeszcze wiele razy.

Będę śpiewała do śmierci. Hanka Bielicka marzyła o tym, by umrzeć na scenie, niestety zmarła w szpitalu. Ja mogę za nią powtórzyć, że chcę umrzeć na scenie. Śpiewam, śpiewam i nagle mnie nie ma – oświadczyła polska artystka. Życzymy zatem zdrowia, radości i kolejnych udanych koncertów.

wiadomość z zaświatów

Włożyli do trumny smartfona. Po 3 latach dostali z jej telefonu przerażającego SMS-a

szczątki syreny japonia

W Japonii przebadano szczątki dziwnej istoty. Naukowcy zszokowani wynikami analiz