w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! WTFWTF HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ KOCHAM TO!KOCHAM TO! OMGOMG

Japończycy ujawnili, co planuje Władimir Putin. „Rosyjskie wojsko rozmieszcza całą…”

Zgodnie z doniesieniami Polskiej Agencji Prasowej, prezydent Federacji Rosyjskiej wkrótce rozmieści na froncie nową broń. Pochodzi ona z wysp leżących na Pacyfiku.

putin mobilizacja wojsk memy
Fot. YouTube

Władimir Putin cierpi na braki sprzętowe. Będzie musiał zrezygnować ze swoich planów związanych z Pacyfikiem. Właśnie polecił zabranie z położonych tam wysp zabrać systemy przeciwlotnicze S-300 i rozmieścić je przy granicy z Ukrainą.

Putin zabiera sprzęt z wysp na Pacyfiku. Rozmieści je w pobliżu granicy z Ukrainą

Po ostatnich skutecznych atakach, które przy pomocy kartonowych dronów przeprowadzili Ukraińcy (na terenie Rosji) Władimir Putin polecił zebrać cały przeciwlotniczy sprzęt położony na wyspach na Pacyfiku. Chodzi o systemy przeciwlotnicze S-300. Ukraińskie drony wleciały głęboko nad teren Rosji, co pokazuje, że kraj nie jest w stanie obronić własnego terytorium.

Jak doniosła Polska Agencja Prasowa, wojskowy analityk Yu Koizumi z Uniwersytetu Tokijskiego twierdzi, że Rosja już zabrała swoje systemy S-300 z wysp, które są od dawna przedmiotem waśni pomiędzy nią a Japonią. Wiele wskazuje na to, że sprzęt trafi na granicę z Ukrainą. Taka teza padła po analizie wykonanych ostatnio zdjęć satelitarnych.

Japoński analityk jest też zdania, że na Ukrainę trafiła lub za moment trafi kolejna spora liczba haubic i czołgów, które do tej pory rozmieszczone były na Sachalinie – wyspie na Oceanie Spokojnym u wybrzeży Rosji. Doniesienia te potwierdziła oficjalnie japońska agencja prasowa Kyodo.

Zdjęcia satelitarne pokazały prawdę

Podstawą do tego typu prognoz są wysokiej jakości zdjęcia satelitarne wykonane przez firmę Maxar Technologies. To na nich wyraźnie widać, że wiele z rozmieszczonych tam wyrzutni rakiet S-300V4 zostało zabranych. Wcześniej widać je było na wyspach Iturup i Kunaszyr. Wcześniej stały tam również radary i inne uzbrojenie.

Zdaniem analityka Yu Koizumi Rosja potrzebuje tego sprzętu na Ukrainie, ponieważ ma problemy z ochroną własnego nieba. Sprzęt ukraiński dociera nad teren Rosji nawet do 800 km od frontu, co sprawia, że wśród rosyjskich wojskowych pojawił się strach.

Na Ukrainę z powodu wysokich strat wśród żołnierzy mają również trafić wojskowi stacjonujący na Dalekim Wschodzie. Mają oni uzupełnić straty po ostatnich akcjach wynikających z ukraińskiej kontrofensywy,.

krzysztof wojczal blog

Znał datę inwazji Rosji na Ukrainę. Dziś mówi, co stanie się z Polską: „To jest ten moment”

inflacja marzec 2023

Nawet 4 tys. zł więcej w portfelach Polaków. Sejm przegłosował korzystną zmianę