w

Tragiczny wypadek na drodze. Młodzi strażacy Karolina i Łukasz zginęli na miejscu

Karolina Dargacz i Łukasz Dargacz – strażacy z OSP Żukowo – zginęli podczas służby w wypadku wozu strażackiego podczas dojazdu na miejsce akcji.

karolina dargacz zukowo
Fot. Twitter (X) / @ktoumarl

Państwowa Straż Pożarna poinformowała ze smutkiem o śmierci druhny Karoliny Dargacz (21 lat) oraz druha Łukasza Dargacza (24 lata) z OSP Żukowo (powiat kartuski w woj. pomorskim). Do tragicznego wypadku doszło w piątek 15 września w godzinach nocnych

Tragedia na drodze. Nie żyje dwoje młodych strażaków ochotników

15 września  w wyniku wypadku drogowego dwoje druhów z OSP Żukowo poniosło śmierć, a trzech kolejnych odniosło obrażenia. Dwoje z poszkodowanych zostało zabranych do szpitala. Ofiary były kuzynami.

Komendant Główny PSP gen. brygadier Andrzej Bartkowiak w imieniu całej braci strażackiej złożył najgłębsze wyrazy współczucia rodzinie i najbliższym zmarłych druhów oraz poszkodowanym druhom OSP Żukowo.

W piątek o godz. 18.00 w jednostkach Państwowej i Ochotniczych Straży Pożarnych włączono sygnały świetlno-dźwiękowe i oddano hołd śp. druhnie Karolinie i druhowi Łukaszowi, którzy poświęcili największą wartość – własne życie, niosąc pomoc drugiemu człowiekowi.

jarosław kaczyński pis lgbt homoseksualiści walka

Tyle pieniędzy na koncie ma Jarosław Kaczyński. Oto jego nowe oświadczenie majątkowe

krzysztof wojczal blog

Znał datę inwazji Rosji na Ukrainę. Dziś mówi, co stanie się z Polską: „To jest ten moment”