w

16-letnia Gabriela Żak zaginęła. Zrozpaczona rodzina i policja proszą o pomoc w poszukiwaniach

Dziewczynę ostatni raz widziano 28 września w Chrzanowie. Była w szkole i do tej pory nie wróciła do domu. Nie kontaktowała się też ze swoją rodziną.

gabriela żak miękinia chrzanów policja
Fot. kpp-krakow.policja.gov.pl

Zaginiona po raz ostatni widziana była w dniu 28 września br. w Chrzanowie. Po skończonych zajęciach szkolnych nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie informując gdzie się udaje. Od tego czasu rodzina i znajomi nie mają z nią kontaktu.

16-letnia Gabriela Żak zaginęła. Policja prosi o pomoc w poszukiwaniach nastolatki

Policja przekazała, że 16-latka ostatni raz widziana była w piątek (28 września) na terenie Chrzanowa. Po zajęciach szkolnych nie powróciła do miejsca zamieszkania i ani razu nie kontaktowała się z rodzicami.

Poszukiwana ma 170 cm wzrostu. Jest szczupłej budowy ciała, ma długie ciemne włosy (istnieje prawdopodobieństwo, że nastolatka mogła przefarbować je na inny kolor). W dniu zaginięcia ubrana była w bluzę z kapturem, spodenki z zielonymi wstawkami oraz szare buty sportowe.

Osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje o zaginionej, proszone są o kontakt z Komisariatem Policji w Krzeszowicach nr tel. 47 834 51 11 lub 112.

parówki sokołów skład

Popularne parówki wycofane ze sklepów. „Producent niezwłocznie podjął działania”

profesjonalne kuchenki gastronomiczne

Jakie kuchenki najlepiej sprawdzą się w gastronomii?