w

KOCHAM TO!KOCHAM TO! JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Im starsza, tym seksowniejsza. Chorwacka piosenkarka pokazała…

W przypadku tej artystki można uzależnić się nie tylko od jej piosenek…

Lidija Bačić
Fot. Youtube/PLANET LILLE

Lidija Bačić – jeśli jej jeszcze nie znacie, to musicie w końcu ją poznać. A że nie znacie, to jesteśmy przekonani, bowiem jesteśmy pierwszą redakcją w Polsce, która o niej pisze.

Trudno w to uwierzyć, jednak chorwacka gwiazda jest niezwykle popularna – ponad 140 milionów wyświetleń na YouTube, blisko 323 tysiące fanów na Facebook i 245 tys. obserwujących na Instagramie mówi samo za siebie.

Kim jest?

Bačić to chorwacka piosenkarka urodzona w 1985 roku. Jak można przeczytać, sławę przyniósł jej występ w chorwackiej edycji programu „Idol” w 2005 roku, w którym zajęła drugie miejsce, ale według nas to nie do końca prawda. Owszem, w Chorwacji stała się dość popularna właśnie wtedy, jednak to na pewno nie był najważniejszy punkt jej kariery. Czy wielu z was pamięta jeszcze Alicję Janosz, zwyciężczynię pierwszej edycji „Idola” w Polsce? No właśnie.

Lidija Bačić – kariera

Bačić wydała swój pierwszy solowy album w 2010 roku, a w tym roku ukazała się już piąta jej solowa płyta. Chorwatka zaczęła więc poważną karierę stosunkowo późno, bowiem w wieku 25 lat. Ważniejsze było jednak to, jak ją zaczęła i jak wtedy wyglądała. Zaniedbana i niespecjalnie wyróżniająca się na tle innych piosenkarek.

Wszystko zmieniło się w kolejnych latach. Nie chcemy powiedzieć, że z brzydkiego kaczątka wyrósł piękny łabędź, ale no… trochę tak było. Przez 9 lat przeszła długą drogę i teraz wygląda chyba najlepiej w swoim życiu. W końcu pokazuje naturalne piękno, co sama podkreśla używaniem hasztagu #nevereverphotoshop. Zobaczcie jej najnowszy teledysk i porównajcie z tym powyższym – jest zmiana czy nie?

 

Zobaczcie sami…

Na kolejnych slajdach prezentujemy kilka wpisów z jej mediów społecznościowych. Czy to najpiękniejsza obecnie piosenkarka na świecie?

Elżbieta II

Elżbieta II wydała oświadczenie. Na tę decyzję czekali z niepokojem wszyscy

rozenek

Szokujące wyznanie Rozenek. Powiedziała coś, co nas zasmuciło!