w

Szokujące wyznanie Rozenek. Powiedziała coś, co nas zasmuciło!

Małgorzata Rozenek, gwiazda TVN, jest mocno zaangażowana w promowanie metody in vitro. Tym razem mowa o…

rozenek
instagram/m_rozenek

Perfekcyjna Pani Domu – Małgorzata Rozenek – podzieliła się z internautami swoimi najnowszymi zdjęciami zza kulis i opowiedziała nam o swoim nowym projekcie. Warto wspomnieć, że aktualnie jest ona przecież…

w ciąży. Kto śledzi życie zawodowe gwiazdy, będzie wiedział, ze Rozenek udało się zajść w ciążę dzięki trudnym i długotrwałym staraniom, a także metodzie in vitro. W cały przebieg procesu od początku do końca zaangażowany był jej kochający i troskliwy mąż – Radosław Majdan.

Długotrwałe starania…

Małgorzata Rozenek wraz z mężem niezwykle długo starali się o potomstwo. Gwiazda TVN ponownie zdecydowała się na zapłodnienie pozaustrojowe. W jednym z ostatnich swoich wywiadów wyznała:

Dajemy sobie jeszcze dwie próby in vitro. Nie będziemy próbować do skutku. Nie chcemy. Mam takie podejście, że co ma być, to będzie. Najbardziej frustrujące jest to, że parę razy nam się udało. Byłam w ciąży!

Szczęście Majdanów widać gołym okiem, gdy tylko wejdzie się na profil na Instagramie. Są bardzo szczęśliwi i nie kryją tego. Dzielą się z internautami swoimi odczuciami i radością.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Wciąż nie mogę uwierzyć w nasze szczęście… ten moment, kiedy po raz pierwszy czujesz ruchy, swojego długo oczekiwanego dziecka… przepełnia nas wdzięczność 💕 wzruszenie ogromne 💕 pozdrawiam wszystkie mamusie z 2020🤰 tatusiów też🎈 jesteśmy ogromnymi szczęściarzami 🙏❤️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Małgorzata Rozenek z mężem to bez wątpienia jedna z najbardziej rozpoznawalnym i lubianych par w polskim show-biznesie. Aktualnie biorą udział w realizacji filmu na temat metody zapładniania pozaustrojowego, który ma promować ten sposób na szczęście.

Obecnie dużo czasu spędzam na planie mojego autorskiego dokumentu o In Vitro. Jest to dla mnie bardzo ważny projekt, bo bardzo chciałabym pokazać w nim wiele stron, jakie ma ta metoda leczenia. Odwiedzam laboratoria, rozmawiam z lekarzami oraz parami, które poddają się tej metodzie. Przybliżam temat, który dla wielu osób jest skomplikowany, a przez to budzi strach i niezrozumienie.

In vitro wciąż budzi kontrowersje

Rozenek chce przybliżyć temat in vitro ze względu na to, że wciąż w Polsce budzi on spore kontrowersje. Gwiazda w filmie rozmawia z lekarzami, parami starającymi się o potomstwo a także ich rodzinami.

Najważniejszym zadaniem celebrytki jest jednak okazanie dużego wsparcia wszystkim kobietom, które liczą na to, że będą w stanie błogosławionym. Data premiery filmu, nad którym Małgorzata Rozenek nieustannie pracuje, nie jest niestety znana.

Źródło: wp.pl, instagram

Lidija Bačić

Im starsza, tym seksowniejsza. Chorwacka piosenkarka pokazała…

Cen prądu

Podwyżki cen prądu są nieuniknione? Sasin: „Nie będę zaklinać rzeczywistości”