w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY! HAHAHA!HAHAHA! WTFWTF

o. Rydzyk o dojeniu i gwałtach. Tego ludzie się nie spodziewali [NAGRANIE]

o. Tadeusz Rydzyk w wyjątkowo dziwacznych słowach zaatakował ekologów i osoby walczące o poprawę klimatu.

rydzyk
Fot. YouTube / Radio Maryja

Szef toruńskiej rozgłośni Radio i twórca Telewizji Trwam – o. Tadeusz Rydzyk – w wyjątkowo ostrych słowach zaatakował ekologów i osoby walczące o poprawę klimatu.

o. Rydzyk atakuje ekologów

Redemptorysta w wyjątkowo dziwnych słowach odniósł się do osób, którym klimat naszej planety leży na sercu. Co powiedział? Otóż nazwał ich terrorystami i fanatykami. W dodatku określił ich mianem folksdojczów, po czym postraszył, że pochłonie ich… ogień piekielny

To wyjątkowo dosadne przemówienie o. Tadeusz Rydzyk wygłosił – a jakże – w pomieszczeniu toruńskiej uczelni, którą stworzył, czyli w Wyższej Szkole Kultury Społecznej i Medialnej.

„Krowę gwałcą…” – sympozjum o obliczach ekologii

Chwilę później doszło do poruszenia przez duchownego kolejnego dziwnego wątku. „Krowę gwałcą, jak ją doją! No głupie takie to… no ludzie, ratujcie. Że jest gwałt krowy. Bo krowa to nie wiem co…” – wyraził publicznie swoje oburzenie redemptorysta.

Całe zdarzenie miało miejsce podczas odbywającego się na uczelni sympozjum pt. „Oblicza ekologii”. W trakcie przemówienia zdecydowanie zarzucił wszelkiej maści organizacjom proekologicznym, że to oni „niszczą lasy, niszczą rodzinę, niszczą wieś, niszczą Kościół”. Wg duchownego z pewnością Polacy łatwo dają sobą manipulować.

ZOBACZ NAGRANIE

„…i w tym ogniu będziesz się kiedyś smażył”

Pomyśl o wieczności! Będziesz się smażył w tym piekle! Podpalasz teraz i w tym ogniu będziesz się kiedyś smażył – odgrażał się o. Rydzyk osobom, które bronią praw zwierząt.

Tutaj te zwierzątka, nie wiem, ja się nie znam na tym, ale tutaj gdzieś pod Toruniem były. Przyszli i wypuścili wszystko! Podobno te zwierzęta się wtedy też męczą bardzo, giną. To jest ekologia? To gorsze od folksdojczów, psia kość! – opisał w dramatycznych słowach o. Rydzyk. Słowa te z pewnością nie spodobają się ekologom.

Sympozjum było poświęcone osobie zmarłego Jana Szyszki, ministra środowiska w rządzie Prawa i Sprawiedliwości. Duchowny odniósł się także do całej idei ekologii określając ją mianem ideologii. O. Rydzyk wezwał także obecnych na Sali, by zaczęli używać rozumu i by wlali sobie oleju do głowy.

Źródło: fakt.pl, Radio Maryja @ YouTube

500 plus

Czy to już koniec 500 plus? Dane są bezlitosne

andrzej duda cbos

Andrzej Duda może być szczęśliwy. W tym sondażu nie ma sobie równych