w ,

Piękna żona Daniego Ramireza. Zachwyci kibiców Lecha

Dani Ramirez został właśnie piłkarzem Lecha, a w Poznaniu nie będzie mieszkał sam. Jego żona Paula to niezwykle zmysłowa Hiszpanka.

żona daniego ramireza paula romero
Fot. instagram.com/paulet165

Dani Ramirez został piłkarzem poznańskiego Lecha, o czym pisaliśmy w osobnym newsie. W wyzwaniach związanych z nowym miejscem pracy z pewnością będzie wspierać go najważniejsza osoba w jego życiu. Żona Daniego Ramireza – bo o niej mowa –  ma na imię Paula i jest niezwykle uroczą kobietą. 

Żona Daniego Ramireza z pewnością będzie wsparciem dla piłkarza

O wielkim wyzwaniu powiedział sam piłkarz i z pewnością nie są to mrzonki. Presja, z jaką muszą sobie radzić piłkarze w Poznaniu jest znacznie większa niż w Łódzkim Klubie Sportowym czy większości polskich klubów.

– Jestem bardzo szczęśliwy, ponieważ jest to dla mnie wielkie wyzwanie. Od momentu, w którym dowiedziałem się, że poznaniacy są zainteresowani moją osobą nie miałem wątpliwości, że chcę tu grać. Nie mogę doczekać się kiedy założę koszulkę Lecha i będę mógł zadebiutować w mojej nowej drużynie – powiedział nowy zawodnik niebiesko-białych.

POLECAMY:
Transferowy hit Ekstraklasy. Hiszpan zasilił ligowego potentata

Od czego ma się jednak żonę. Paula Romero będzie musiała pomóc wybrankowi swojego serca i z pewnością to zrobi. Po zdjęciach na Instagramie i stażu związku śmiało możemy przypuszczać, że miłość w nim cały czas kwitnie.

Kim jest żona Daniego Ramireza?

O Pauli Romero tak naprawdę wiemy bardzo niewiele. Para jest ze sobą co najmniej od 2014 r. (już wtedy wyrażali sobie miłość w mediach społecznościowych) więc przeżyła wszystkie gorsze i lepsze momenty kariery piłkarza – od gry w 3 lidze hiszpańskiej do transferu do czołowego polskiego klubu.

Według spekulacji medialnych Hiszpan będzie zarabiał ok. 70 tysięcy złotych miesięcznie, więc zakochani będą mogli poszaleć w najdroższych butikach w centrach handlowych w Poznaniu.

Więcej być może dowiemy się już niedługo, bowiem klub ze stolicy Wielkopolski rozpoczął współpracę z Danim Ramirezem od sesji zdjęciowej… także z Paulą Romero. Liczymy na dalsze działania z wybranką serca piłkarza.

Lech Poznań ma szczęście do pięknych kobiet

Włodarze poznańskiego klubu z pewnością nie kierują się tym kryterium przy doborze piłkarzy, ale musimy przyznać, że do Lech często dołączają piłkarze z pięknymi partnerkami. W ostatnich latach najgłośniej było o Debbie Shaw (obecnie Douglas), partnerce Barry’ego Douglasa, o której materiał nakręcił nawet oficjalny kanał Ekstraklasy na YouTube. Nie mniejsze emocje wzbudzała żona Nikoli Vujadinovicia, Alexandra.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć wybranki serca nowego piłkarza Lecha.

koala

UROCZE ZDJĘCIA: Dzielny pies ocalił uroczą koalę od śmierci z zimna

bank pekao bitcoin

UWAGA Oszuści podszywają się pod banki. Wabią szybkim zyskiem