w

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

PILNE: Straszna wiadomość! Znany aktor przegrał walkę z chorobą

Tragiczne informacje docierają do nas z mediów. Aktor odszedł nad ranem w wieku 58 lat. Informację potwierdziło już wiele źródeł.

paweł królikowski nie żyje

Aktor Paweł Królikowski nie żyje. Odszedł nad ranem w wieku 58 lat. Informację potwierdziło już wiele źródeł. Zostawił żonę i piątkę dzieci.

Paweł Królikowski nie żyje

Problemy ze zdrowiem aktora Pawła Królikowskiego miały swój początek 5 lat temu. Aktor poddany został operacji wycięcia tętniaka mózgu, a następnie zalecono mu rehabilitację. Następnie oglądaliśmy go na naszych ekranach dość często. Niestety po kilku miesiącach znów trafił do szpitala. Przeszedł kolejną trudną operację.

Już w tamtym czasie jego żona informowała media, że droga do zdrowia będzie bardzo długa i ciężka. Aktor wrócił na ekrany, czuł się w miarę dobrze, a nawet zagrał w serialu „W rytmie serca„. Problemy zdrowotne niestety nie pozwoliły potem aktorowi na dalszą pracę w mediach.

Aktor długo chorował

20 grudnia 2019 r. trafił na oddział neurochirurgiczny. Media w Polsce informowały o bardzo poważnym stanie Pawła Królikowskiego. „Super Express” podał też informację, Paweł Królikowski od tamtej pory nie opuścił już szpitala.

Aktor za niecałe 2 miesiące skończyłby 59 lat. Zmarł dziś nad ranem, Zostawił żonę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską oraz piątkę ich dziec – Antoniego, Julię, Marcelinę, Ksawerego i Jana. Bratem Pawła Królikowskiego jest Rafał, który także zajmuje się aktorstwem. Informację o śmierci Pawła Królikowskiego potwierdził jego brat, Rafał.

W 2018 roku Paweł Królikowski został wybrany na prezesa Związku Artystów Scen Polskich, zastępując Olgierda Łukaszewicza. Był również jurorem w programach rozrywkowych tj. „Taniec z Gwiazdami” i „Twoja Twarz Brzmi Znajomo„.

Źródło: Super Express, DoRzeczy, Polsat News

maciej dowbor

Maciej Dowbor szczerze o prywatności pewnej sfery. „Jestem brutalny”

renatta keith

Co za metamorfoza. Po rodzinnej tragedii schudła blisko 70 kg [ZDJĘCIA]