w

PŁACZĘPŁACZĘ HAHAHA!HAHAHA!

PILNE: Straszna wiadomość! Znany aktor przegrał walkę z chorobą

Tragiczne informacje docierają do nas z mediów. Aktor odszedł nad ranem w wieku 58 lat. Informację potwierdziło już wiele źródeł.

paweł królikowski nie żyje

Aktor Paweł Królikowski nie żyje. Odszedł nad ranem w wieku 58 lat. Informację potwierdziło już wiele źródeł. Zostawił żonę i piątkę dzieci.

Paweł Królikowski nie żyje

Problemy ze zdrowiem aktora Pawła Królikowskiego miały swój początek 5 lat temu. Aktor poddany został operacji wycięcia tętniaka mózgu, a następnie zalecono mu rehabilitację. Następnie oglądaliśmy go na naszych ekranach dość często. Niestety po kilku miesiącach znów trafił do szpitala. Przeszedł kolejną trudną operację.

POPULARNE
Cały świat czyta jej thrillery. Gwiazda literatury zmarła w wieku 92 lat

Już w tamtym czasie jego żona informowała media, że droga do zdrowia będzie bardzo długa i ciężka. Aktor wrócił na ekrany, czuł się w miarę dobrze, a nawet zagrał w serialu “W rytmie serca“. Problemy zdrowotne niestety nie pozwoliły potem aktorowi na dalszą pracę w mediach.

Aktor długo chorował

20 grudnia 2019 r. trafił na oddział neurochirurgiczny. Media w Polsce informowały o bardzo poważnym stanie Pawła Królikowskiego. “Super Express” podał też informację, Paweł Królikowski od tamtej pory nie opuścił już szpitala.

Aktor za niecałe 2 miesiące skończyłby 59 lat. Zmarł dziś nad ranem, Zostawił żonę Małgorzatę Ostrowską-Królikowską oraz piątkę ich dziec – Antoniego, Julię, Marcelinę, Ksawerego i Jana. Bratem Pawła Królikowskiego jest Rafał, który także zajmuje się aktorstwem. Informację o śmierci Pawła Królikowskiego potwierdził jego brat, Rafał.

W 2018 roku Paweł Królikowski został wybrany na prezesa Związku Artystów Scen Polskich, zastępując Olgierda Łukaszewicza. Był również jurorem w programach rozrywkowych tj. “Taniec z Gwiazdami” i “Twoja Twarz Brzmi Znajomo“.

Źródło: Super Express, DoRzeczy, Polsat News

Co myślisz?

maciej dowbor

Maciej Dowbor szczerze o prywatności pewnej sfery. “Jestem brutalny”

renatta keith

Co za metamorfoza. Po rodzinnej tragedii schudła blisko 70 kg [ZDJĘCIA]