w

Od kwietnia ogromne podwyżki w Orange. Nawet o 100%

Od kwietnia popularny operator zmienia cenniki kilku usług. Lepiej sprawdźcie, jaką macie taryfę, bowiem podwyżki cen w Orange sięgną nawet 100%.

podwyżki cen w orange

Orange za pomocą swojej strony internetowej zapowiedział właśnie zmiany w cenach swoich usług. Nowy, droższy cennik obowiązywać będzie od 1 kwietnia, a podwyżki cen w Orange sięgną nawet 100%.

Podwyżki cen w Orange w taryfach na kartę

1 kwietnia 2020 r. zmienią się cenniki usług w taryfach: Orange Yes, Orange One i Orange Pop. Zmiany dotkną ceny SMS i MMS.

Od początku kwietnia cena SMS-a w taryfach Orange Yes i Orange One zmieni się z 15 gr na 20 gr.  Cena MMS-a w tych samych taryfach wzrośnie natomiast z 20 gr na 40 gr. Wyniesie więc ona równe 100%.

30 kwietnia 2020 r. zmienią się natomiast cenniki usług w taryfach: Orange Free na kartę, Zawsze bez limitu, Orange Yes, Orange One i Orange Pop. Cena połączeń krajowych do sieci komórkowych i stacjonarnych zmieni się w nich z 30 gr/min na 32 gr/min.

Wyżej wymienione zmiany w cenach usług krajowych oznaczają również zmiany:

  • w cenniku usług roamingowych dla Abonentów ofert na kartę w odniesieniu do stawek za połączenia głosowe, SMS-y i MMS-y w ramach Strefy 1 lub ze Strefy 1 do Polski;
  • w opłatach za połączenia na numery infolinii 0800, 0801 i 0804, wyszczególnionych w cenniku połączeń z numerami specjalnymi, które są naliczane zgodnie z opłatą za połączenie głosowe do sieci stacjonarnej w posiadanym przez Abonenta planie taryfowym.

Podwyżki cen w Orange. Można zerwać umowę

Operator poinformował, że miany zostaną dokonane automatycznie. Abonentom, którzy nie akceptują powyższych zmian przysługuje prawo do wypowiedzenia umowy do 31 lipca 2020 r. bez ponoszenia dodatkowych opłat.

źródło: Orange

Zobacz także:

Powodzie w Wielkiej Brytanii

Szokujące powodzie w Wielkiej Brytanii. Jest coraz gorzej [NAGRANIE]

marta krupińska oleje roslinne

Problemy ze skórą? Najprostsze rozwiązania są często najlepsze