w , ,

Prezydent Torunia Michał Zaleski zalał się łzami w trakcie programu. ZOBACZ NAGRANIE

W porannej audycji Onet Rano jednym z gości był prezydent Torunia Michał Zaleski. W pewnym momencie nie wytrzymał i popłynęły łzy.

prezydent torunia michał zaleski łzy onet rano płakał
Fot. YouTube / Onet Rano

W porannej audycji Onet Rano jednym z gości był prezydent Torunia Michał Zaleski. Wypowiadał się na temat wyborów prezydenckich w dobie pandemii koronawirusa. W pewnym momencie nie wytrzymał, popłynęły łzy.

„Kocham tych ludzi, kocham to miasto”

Nikt nie jest gotowy na wybory. Nie wiem kto to przygotuje taki scenariusz korespondencyjny. Zadeklaruję, że życie i zdrowie jest dla mnie najważniejsze – powiedział w programie Onet Rano Michał Zaleski. Prezydent Torunia nie wytrzymał na antenie, polały się łzy, gdy mówił o swoich uczuciach wobec mieszkańców miasta, nad którym sprawuje władze.

Prezydent Torunia Michał Zaleski był gościem programu, który prowadziła Beata Tadla, niegdyś gwiazda TVN24. Rozmawiano o wyborach, o epidemii koronawirusa i o zakażonych na toruńskim oddziale hematologii. Prezydent miasta w pewnym momencie bez wątpienia nie wytrzymał i zaniemówił.

MOCNY FILM z prezydentem Torunia (kluczowy moment od 9 minuty)

Nikt w Polsce nie jest do tego przygotowany, nikt w Polsce nie wie, jak miałoby to wyglądać. Mamy trzydzieści kilka dni do wyborów, nie wiem, kto opracuje scenariusz i sposób postępowania przy wyborach korespondencyjnych – stwierdził Michał Zaleski.

Wpis na Facebooku, który z pewnością daje nadzieję

Ja mogę tylko jedno zadeklarować: tak jak do tej pory żyję tylko zdrowiem i życiem torunian, tak nie zrobię nic innego niż dbanie o to – dodał na koniec, po czym wzruszony zalał się łzami. Wyraźnego wzruszenia nie kryła też prowadząca.

Po paru godzinach prezydent Torunia zamieścił wpis na Facebooku nawiązujący do porannej rozmowy w Onecie. Jeszcze bardziej podkreślił swoje przywiązanie do miasta i jego mieszkańców.

Rozumiem, że to są bardzo duże emocje, emocje dla nas wszystkich. Proszę się trzymać. Dużo sił Panu życzę. (…) Dzisiaj nie należy przepraszać, to jest po prostu ludzkie, naturalne – stwierdziła na koniec rozmowy bezsprzecznie poruszona Beata Tadla. – Proszę się trzymać, wszystkiego dobrego, dużo zdrowia dla Pana i dla mieszkańców Torunia – podsumowała na zakończenie.

Źródło: Onet, Fakt24

Zobacz także:

gowin-kaczynski-konflikt-duda-7-lat

Andrzej Duda prezydentem do 2022 roku? Nowe pomysły i konflikt w obozie władzy

bill withers nie żyje

Zmarł znany muzyk. Bez niego mogło nie być sukcesu Budki Suflera