w ,

Poczta Polska sprzedaje maseczki wielorazowe. Cena zwala z nóg

Poczta Polska rozpoczęła właśnie szeroką sprzedaż maseczek ochronnych. Są wśród nich także maseczki wielorazowe. Cena jest jednak powalająca, ale to nie zraża kupujących- towaru chwilowo brak.

poczta polska maseczki wielorazowe sprzedaż cena sklep

Poczta Polska rozpoczęła właśnie szeroką sprzedaż maseczek ochronnych. Są wśród nich także maseczki wielorazowe. Cena jest jednak powalająca, ale to nie zraża kupujących- towaru chwilowo brak.

Poczta Polska sprzedaje maseczki wielorazowe

Kolejne obostrzenia w związku z walką z koronawirusem w naszym kraju lada moment wejdą w życie. Od 16 kwietnia wszyscy będą mieli obowiązek noszenia maseczek. Kto się nie dostosuje, dostanie mandat.

POLECAMY:
Efekt koronawirusa. Poczta Polska nie przyjmuje przesyłek do Chin

Maseczki ochronne to niestety towar deficytowy, a jeśli nawet uda nam się znaleźć je w internecie, to cena jest zaporowa. Nic dziwnego – każdy chce zarobić na koronawirusie. W Krakowie oraz w Warszawie uruchomiono już nawet specjalne maseczkomaty.

poczta polska maseczki wielorazowe koronawirus sklep internetowy
Fot. Sklep internetowy / Poczta Polska

W związku z tym, że obostrzenia wejdą w życie już za trzy dni, sprzedaż maseczek rozpoczęła Poczta Polska. Duże zapotrzebowanie na środki ochrony osobistej jak i rosnące zainteresowanie nimi spowodowały, że Poczta Polska wprowadziła je do sprzedaży za pośrednictwem sklepu internetowego. Są to najczęściej produkty do użytku wielorazowego. Cena jednak zwala z nóg mimo, że w zestawie jest 5 maseczek. Kwotę, jaką trzeba zapłacić za jeden taki pakiet, to 49,95 zł!

Maseczki na Poczcie Polskiej – opis towaru

Maseczka ochronna posiada zaszewki, które umożliwiają prawidłowe i szczelne dopasowanie się do twarzy. Wykonana ze specjalistycznej tkaniny typu MEDICO, dającej komfort użytkowania, jednocześnie tworząc izolację przed czynnikami zewnętrznymi. Maseczka pełni funkcję ochronną, zapewnia ochronę przed wirusami. Parametry tkaniny dają możliwość prania w wysokiej temperaturze – do 95 stopni Celsjusza – informuje na stronie sklepu internetowego Poczta Polska. Zgodnie z informacjami przekazywanymi przez firmę, maseczkę można prać maksymalnie 50 razy. Potem najlepiej użyć nowej.

POLECAMY:
Chińczycy przysyłają do Europy SZAJS. Holandia wycofała maseczki

Wprowadzenie do szerokiego obrotu wszelkich środków ochrony osobistej przed koronawirusem to zawsze dobra wiadomość dla nas wszystkich. Aktualnie jednak produkt w sklepie internetowych Poczty Polskiej jest niedostępny, co pokazuje, że kupujących nie zniechęciła wysoka cena.

Towar chwilowo niedostępny

Poczta informuje jednak na swojej oficjalnej witrynie, że na chwilę przed wejściem obowiązku noszenia maseczek na ulicy pojawi się w sprzedaży kolejna partia. Sprzedaż wznowiona ma być w okolicach 14-15 kwietnia.

Dla tych, którzy nie chcą wydawać majątku na maseczki wielorazowe, dobra informacja. Restrykcje, które wejdą w życie 16 kwietnia, wymagają jedynie zakrywania twarzy. Do tego można użyć nawet chustki czy szalika, a maseczka nie jest konieczna.

Źródło: Poczta Polska, Wirtualna Polska

Zobacz także:

dziecko ruperta grinta

Gwiazda filmów o Harrym Potterze będzie miała dziecko. Zaskoczeni?

odmrożenie gospodarki szumowski mazurek rozmowa rmf koronawirus

Odmrożenie gospodarki lada moment. Minister Zdrowia podał datę