w ,

Magda Gessler mocno schudła? Potwierdziła mediom: „Znikam w sposób magiczny”

Magda Gessler przyznała, że zaczęła mocno chudnąć. Winna ma temu być epidemia koronawirusa, która skutecznie obniżyła restauratorce apetyt.

magda gessler schudła chudnie tvn kuchenne rewolucje dieta koronawirus
Fot. Instagram / Magda Gessler / screenshot

Magda Gessler przyznała, że zaczęła mocno chudnąć. Winna ma temu być epidemia koronawirusa, która skutecznie obniżyła restauratorce apetyt.

Magda Gessler schudła przez koronawirusa?

Magda Gessler zamieściła na swoim Instagramie nowe zdjęcie. Obserwujący ją fani zareagowali na nie natychmiast serią komentarzy i serduszek. Wygląda na to, że nie dowierzają własnym oczom. Czy to możliwe, by epidemia koronawirusa aż tak przyczyniła się do poprawy sylwetki?

POLECAMY:
Catering dietetyczny od Magdy Gessler? Gwiazda chce nas wykarmić w czasie epidemii

Gessler już na koniec ubiegłego roku twierdziła, że jej waga zaczyna spadać. Pojawiały się wtedy pierwsze zdjęcia, które to udowadniały, a komentarze pod nimi były pełne radości i zachwytu. Sama restauratorka dzieliła się chętnie informacjami na temat stosowanej wówczas diety.

Znikam na wadze, bez wysiłku, zupełnie w sposób magiczny. Jest mnie mniej już o 13 kilogramów. Dziś prawie nie jem mięsa, piję dużo ciepłej wody, nie podjadam między posiłkami, a jeśli już, to odrobinę śliwek lub malin. Jem trzy niewielkie posiłki, zazwyczaj pełne warzyw. Na śniadanie kawa bez mleka, kilka łyżek jajecznicy i sok grejpfrutowy. Czuję, że mam więcej energii, która dosłownie mnie rozpiera – stwierdziła Gessler.

Gwiazda znowu chudnie? NOWE ZDJĘCIA

Wszystko wskazuje na to, że restauratorka nadal skutecznie chudnie, ale tym razem nie z powodu diety, tylko epidemii. Sama twierdzi, że straciła całkiem apetyt z powodu koniecznej izolacji. Możliwe więc, że to tęsknota za bliskimi w czasie obostrzeń przyczyniła się do poprawy sylwetki.

POLECAMY:
Lara Gessler w ciąży! Słynna restauratorka z "Kuchennych Rewolucji" zostanie babcią

Schudłam. Nie mam motywacji do jedzenia. Ja lubię jeść stadnie. Lubię jeść z kimś, sama nie lubię. To dla mnie rytuał. Jedzenie tak, żeby się najeść, nie jest dla mnie ciekawe – przyznała restauratorka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Po południe …. ogrod dom … czyste powietrze :)?!wazne #mg #magdagessler # dobrelody #mojelody

Post udostępniony przez Magda Gessler (@magdagessler_official)

Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” w TVN wywołała ostatnio wielkie poruszenie wśród fanów chwaląc się najnowszymi zdjęciami. Rzeczywiście robią one wrażenie i widać, że Magda Gessler uległa ogromnej metamorfozie. Ze strony internautów posypały się komentarze: „Ale chudzinka!” – brzmiał jeden z nich.

Restauratorka będzie miała jeszcze jedną okazję, by zrzucać kilogramy. Jak już wiemy, niebawem zostanie babcią. Przy wnuku (lub wnuczce) będzie bez wątpienia dużo pracy, więc gwiazda poświęci na to wiele dodatkowej energii. A my życzymy jej wszystkiego dobrego!

rafał trzaskowski tvp info likwidacja media publiczne

Rafał Trzaskowski chce zlikwidować TVP Info. Zaskakujące słowa w kierunku dziennikarzy

jan paweł II urodziny papież polak

Jan Paweł II. 100. urodziny Papieża Polaka. Co po nim pozostało?