w

Noworodki z Ukrainy samotnie czekają na rodziców! Nie wiadomo, co z nimi zrobić

To informacja dla ludzi o mocnych nerwach. Niezliczona liczba noworodków nie doczekała się wizyty nowych rodziców. Co teraz z nimi będzie?

noworodki z ukrainy surogatki setki dzieci epidemia
Fot. YouTube

Noworodki z Ukrainy samotnie czekają na rodziców. To informacja dla ludzi o mocnych nerwach. Niezliczona liczba dzieci przez epidemię koronawirusa nie doczekała się wizyty nowej rodziny. Co teraz z nimi będzie?

Noworodki z Ukrainy czekają na rodziców

Na Ukrainie kwitnie handel dziećmi. Bieda powoduje, że obywatelki tego kraju rodzą dzieci na zlecenie, a konkretnie dla zagranicznych klientów i za pieniądze. To dla kobiet, którym głód zagląda w oczy, najlepszy sposób na przetrwanie.

POLECAMY:
Totalnie pijana matka "opiekowała się" dzieckiem. Mogło dojść do tragedii

Surogatki za jedno urodzone dziecko mogą dostać nawet 80 tys. zł.  Epidemia koronawirusa pokrzyżowała plany wielu rodzinom, które zamówiły dzieci. Zamknięte granice i zawieszone loty rejsowe spowodowały, że teraz niezliczona liczba noworodków leży i czeka na nowych rodziców. Nikt póki co nie wybiera się po ich odbiór…

Ciała kobiet – mimo, że żyjemy w XXI wieku – wynajmowane są tylko do prokreacji. Dla wielu bezpłodnych par to jedyna szansa na posiadanie potomstwa. Na filmie zamieszczonym w sieci w ostatnich dniach można zobaczyć, jak surogacja wygląda od drugiej strony. Na Ukrainie takich placówek jest nie mniej niż 50. Może tam przebywać nawet 500 noworodków-sierot.

POLECAMY:
Niepokojący trend w internecie! Rodzicu! Uważaj na swoje dzieci

Nagranie ze szpitala

Na nagraniu udostępnionym na portalu społecznościowym YouTube widzimy zaledwie 46 z całej masy niemowląt, które wciąż czekają na odbiór przez nową rodzinę. Pracownicy szpitala cały czas na bieżąco informują tych, którzy są zainteresowani, czy dziecko jest zdrowe i jak się czuje. To póki co jedyna forma kontaktu dla rodziców, którzy nadal wykazują zainteresowanie zakupionym dzieckiem.

Na zakup noworodka stać tylko zamożne osoby, dlatego, że przeloty samolotem z dalekich krajów, regularne spotkania z surogatkami i w końcu opłacenie usługi donoszenia ciąży i porodu – to wszystko setki tysięcy złotych. Trzeba przyznać, że cały temat robi ogromne wrażenie, dlatego właśnie postanowiliśmy o tym napisać i zwrócić uwagę na problem.

Źródło: YouTube, Popularne

Zobacz także:

trzaskowski duda druga tura wybory prezydenckie sondaż

Trzaskowski w II turze. Ale czy powali Andrzeja Dudę? NOWY SONDAŻ

tvp koronka do miłosierdzia bożego

Koronka do Miłosierdzia Bożego hitem TVP. Niesamowita oglądalność!