w ,

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Koronka do Miłosierdzia Bożego hitem TVP. Niesamowita oglądalność!

Koronka do Miłosierdzia Bożego stała się hitem na regionalnej antenie stacji TVP 3. Jacek Kurski poinformował, że od teraz transmisje będą codziennie.

tvp koronka do miłosierdzia bożego
Fot. YouTube / TVP Info (screenshot)

Koronka do Miłosierdzia Bożego stała się hitem na regionalnej antenie stacji TVP 3. Jacek Kurski poinformował, że sukces Koronki do Miłosierdzia Bożego spod obrazu w Łagiewnikach spowodował, że od teraz będzie ona transmitowana codziennie.

Koronka – niebywały sukces

Choć Jacek Kurski nie jest już dziś prezesem Telewizji Polskiej, odnalazł się w roli doradcy zarządu stacji. Nadal jednak, tak jak dotychczas, komentuje bieżące sprawy związane z oglądalnością mediów narodowym. Pojawiły się też pogłoski, że Jacek Kurski ponownie zasiądzie na fotelu szefa Telewizji Polskiej.

POLECAMY:
Koronawirus to kara Boża za homoseksualizm i aborcję? Ksiądz szokuje

Były prezes Jacek Kurski pochwalił się ostatnio za pośrednictwem Twittera niesamowicie wysoką oglądalnością transmisji Koronki do Miłosierdzia Bożego. Koronka miała swój debiut na antenie ze względu na setną rocznicę urodzin papieża Jana Pawła II. Sukces spowodował, że od teraz modlitwa będzie transmitowana każdego dnia o godz. 15.

POLECAMY:
Koronawirus. Ksiądz z awionetki odpędzał epidemię relikwiami Jana Pawła II

TVP Koronka do Miłosierdzia Bożego – od teraz modlimy się codziennie o 15:00

W ostatni poniedziałek 18 maja Koronkę oglądało aż 1,1 mln widzów. Spowodowało to, że antena TVP 3 po raz pierwszy w historii stała się liderem pasma regionalnego. Skrytykował to jednak ksiądz Mateusz Markiewicz. – Bardzo bym prosił, by modlitwy nie sprowadzać do ekstazy nad kolejnym pikiem – napisał na Twitterze w odpowiedzi na wpis Kurskiego.

POLECAMY:
Koronawirus w Polsce. O tym, jak go uniknąć, powie nam ksiądz

Przez ostatnie kilka lat stacja regionalna pokazywała niedzielne nabożeństwa. Od teraz modlitwy będą na antenie codziennością. W związku z epidemią  bardzo mocno ograniczono liczbę osób mogących brać udział w nabożeństwach, stąd właśnie taki pomysł.

Czy codzienne koronki będą również takim hitem? Pokaże to czas, lub… Jacek Kurski na Twitterze, dlatego oczekujemy kolejnych informacji na ten temat.

Źródło: Twitter, Wirtualnemedia

Zobacz także:

noworodki z ukrainy surogatki setki dzieci epidemia

Noworodki z Ukrainy samotnie czekają na rodziców! Nie wiadomo, co z nimi zrobić

andrzej duda o 500 plus deklaracje wybory prezydenckie

Andrzej Duda o przyszłości 500 plus. Padły kolejne istotne deklaracje