w

Natalia Siwiec bez pomalowanych paznokci. „Ona zmienia świat na lepsze”

Natalia Siwiec zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, że ma niepomalowane paznokcie u nóg. Długo się zastanawiała, czy je opublikować.

natalia siwiec paznokcie u nóg instagram niepomalowane grzybica
Fot. Instagram / nataliasiwiec.official

Natalia Siwiec zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widać, że ma niepomalowane paznokcie u nóg. Długo się zastanawiała, czy je opublikować. Została ku zaskoczeniu pochwalona za wielką odwagę.

Natalia Siwiec na Instagramie – paznokcie u nóg bez farby!

Natalia Siwiec to w sieciach społecznościowych prawdziwa celebrytka i istotna influencerka. Jest niezwykle aktywna na swoim Instagramie, gdzie nie tylko prezentuje różne produkty, ale też pozuje i pokazuje swoje świetne ciało.

POPULARNE
Kim jest Mariusz Raduszewski, mąż Natalii Siwiec?

Tym razem – po długim namyśle – pokazała nogi. Chodziło oczywiście o zaprezentowanie butów od znanego producenta, ale internauci szybko wychwycili, że celebrytka nie ma pomalowanych paznokci u nóg. Najpierw pod postem zamieszczali krytyczne wpisy, ale szybko w odsieczą przybyła inna znana influencerka – Mama Ginekolog.

Jeszcze bardziej niż na brak farby na paznokciach, internautom rzuciła się w oczy ciemna plama na największym z nich. Wielu miłośników Natalii poważnie zaniepokoiło się, że celebrytka cierpi na grzybicę.

Mama Ginekolog staje w obronie Natalii Siwiec. To nie grzybica!

Natalia obserwuje cię od dawna – nawet kiedyś się poznałyśmy, nie wiem, czy pamiętasz. Żadne twoje zdjęcie nie ujęło mnie tak, jak to. Niezrobione paznokcie u stóp. To z jednej strony symbol obecnych czasów – a z drugiej, odwaga. Odwaga to cecha, która zmienia świat na lepsze – napisała Mama Ginekolog pod postem Natalii Siwiec. Ta natychmiast odpisała na pozytywny komentarz.

POPULARNE
Catering dietetyczny od Magdy Gessler? Gwiazda chce nas wykarmić w czasie epidemii

No co ty ciotka, oczywiście, że cię pamiętam, uwielbiam i obserwuję z zapałem. Myślałam nad tym, czy wstawiać takie zdjęcie, ale co tam. BTW. to po prostu paluch, na którego mi coś upadło… i będzie chyba schodził pazur wkrótce – napisała uspokajająco do koleżanki Natalia Siwiec. Wygląda więc na to, że padłą ofiarą drobnego wypadku, a palec szybko się zagoi. Tym samym uspokoiła rzeszę swoich fanów, dzięki czemu kamień spadł im z serca.

Jak się zatem okazało, brak farby na paznokciach u nóg to w dzisiejszych czasach akt wielkiej odwagi, który zmienia świat na lepsze.

Źródło: Instagram

Zobacz także:

Co myślisz?

tarcza antykryzysowa 4.0 rynek pracy fatalna kondycja przedsiębiorstw

Tarcza Antykryzysowa nie działa? Przedsiębiorcy w fatalnych nastrojach

ukrzyżowany żuraw policja mazowsze

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIA. Oprawcy z Mazowsza KRZYŻUJĄ zwierzęta