w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

PRZERAŻAJĄCE ZDJĘCIA. Oprawcy z Mazowsza KRZYŻUJĄ zwierzęta

Barbarzyństwo i brak szacunku do zwierząt szerzy się w polskim społeczeństwie. Ukrzyżowany żuraw jest tego bardzo dosadnym przykładem.

ukrzyżowany żuraw policja mazowsze
Fot. Twitter / Robert Maślak

Od razu ostrzegamy. Zdjęcia poniżej z pewnością nie są dla osób o słabych nerwach. Pokazany jest na nich bowiem… ukrzyżowany żuraw.

Ukrzyżowany żuraw

Czasem może się wydawać, że nie żyjemy w cywilizowanym społeczeństwie. Regularnie informujemy o nagannych zachowaniach wobec psów czy innych zwierząt. Nagłośniliśmy już wiele spraw dotyczących nielegalnego handlu czy znęcania się nad zwierzętami. Ta sprawa przebija jednak wszystkie poprzednie.

Robert Maślak za pośrednictwem Twittera poinformował o ukrzyżowanym żurawiu, którego zauważył w powiecie mińskim na Mazowszu. Do wpisu dodane są trzy przerażające zdjęcia.

Autor wpisu dodał, że według Komitetu Obrony Orłów (który jest autorem zdjęć) takie sytuacje z krukami, jastrzębiami czy myszołowami są dziś powszechne.

Zobaczcie ten przerażający materiał, który z pewnością nie jest dla osób o słabych nerwach.

We wpisie możemy przeczytać, że Policja została już powiadomiona o sprawie, trzeba czekać na dalsze kroki w postępowaniu. Żuraw jest bowiem w Polsce gatunkiem chronionym.

Ludzie mają różne opinie

W komentarzach pod wpisem można przeczytać wiele ciekawych opinii. Jedna z nich wyraża dość prawdopodobny pogląd, iż za straty wyrządzone przez żurawie nikt nie płaci. Autor tego barbarzyńskiego czynu stracił więc cierpliwość i w taki sposób ulżył swoim nerwom.

Oprawcę zwierzęcia nazywa się z kolei najczęściej zwyrodnialcem albo potworem. Inna z użytkowniczek ze zrezygnowaniem przyznała, że przez takie sytuacje wyczerpują już się jej resztki zrozumienia dla społeczeństwa.

natalia siwiec paznokcie u nóg instagram niepomalowane grzybica

Natalia Siwiec bez pomalowanych paznokci. „Ona zmienia świat na lepsze”

wybory prezydenckie 2020 duda trzaskowski spadek sodaż pollster

Wybory prezydenckie 2020. Dramat Andrzeja Dudy! Poparcie poniżej 40%