w

Kim jest Katarzyna Grabowska, córka aktora Andrzeja Grabowskiego?

Kim jest Katarzyna Grabowska? W tym artykule przedstawiamy sylwetkę córki serialowego Ferdka Kiepskiego, a więc Andrzeja Grabowskiego.

katarzyna grabowska
Fot. YouTube/tvnpl

Ludzie często wyszukują informacji, kim jest Katarzyna Grabowska, córka znanego aktora Andrzeja Grabowskiego. W tym materiale postaramy się przybliżyć sylwetkę córki aktora znanego głównie ze „Świata według Kiepskich”.

Katarzyna Grabowska – kim jest?

Katarzyna Grabowska poszła w ślady rodziców i jest aktorką. Andrzej Grabowski z pewnością jest dumny z decyzji córki, jedna mając takie geny zupełnie nas to nie dziwi. Matka Anna Tomaszewska także jest przecież związana z branżą filmową.

W 2015 r. ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Kariera aktorska

Debiut aktorski Grabowska zaliczyła jednak znacznie przed ukończeniem studiów, grając m.in. mało znaczące role w serialach takich jak „Pitbull” czy „Pierwsza miłość”. Nieco popularności przyniosła jej rola Olgi Góreckiej w serialu „M jak miłość”, w którym pojawiła się w 2016 roku.

POLECAMY:
Kim jest Małgorzata Tomaszewska, prowadząca "Pytanie na śniadanie"?

Rewolucję w aktorskiej karierze przyniósł jednak 2019 rok. Wtedy właśnie dołączyła do obsady popularnego serialu „Zakochani po uszy” jako Joanna Popiel, a jej popularność drastycznie wzrosła. Widać to chociażby po profilu na Instagram, gdzie bardzo szybko zdobywa nowych obserwujących, a ma już ich 105 tysięcy.

Poza występami na wielkim ekranie, Grabowska pojawia się także w spektaklach Teatru Powszechnego w Łodzi.

Katarzyna Grabowska – wiek, rodzina

Grabowska urodziła się w marcu 1991 roku w Krakowie. Ma jedną siostrę Zuzannę, która także jest aktorką, a prywatnie związana jest z Pawłem Domagałą. Znany muzyk jest więc szwagrem Katarzyny Grabowskiej.

POLECAMY:
Kim jest Maja Plich, żona Krzysztofa Rutkowskiego?

Katarzyna Grabowska od 2018 roku jest mężatką. Drogę do jej serca znalazł – a jakże – aktor Damian Kulec. Para po wielu latach bycia razem postanowiła sformalizować swój związek. Kulec występuje m.in. w Teatrze Powszechnym w Łodzi.

Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć aktorki. Młoda, piękna i zdobywająca coraz większą popularność. Czegóż chcieć więcej?

andrzej duda bon turystyczny 500 zł dla dzieci na wakacje

Andrzej Duda z kolejną obietnicą. 500 zł dla dziecka na wakacje

płk marian tomaszewski

Cześć jego pamięci. Zmarł bohater spod Monte Cassino