w

Kim jest Daria Ładocha, nowa gwiazda telewizji TVN? Wszystko, co o niej wiadomo

Kim jest Daria Ładocha? W tym artykule przedstawiamy sylwetkę dziennikarki i trenerki zdrowia, która dzięki telewizji TVN stała się bardzo popularna.

daria ładocha
Fot. YouTube/tvnpl

Internauci często wyszukują informacji, kim jest Daria Ładocha, której kariera w ostatnich miesiącach mocno przyspieszyła. W tym artykule przedstawimy wszystkie najważniejsze informacje na jej temat.

Daria Ładocha – kim jest?

Przede wszystkim Ładocha jest ekspertką kulinarną w Instytucie Sztuki Kulinarnej w Warszawie, a także dyplomowany coachem zdrowia. Specjalizuje się w dziedzinie zdrowego żywienia, zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Prowadzi bloga o nazwie „Mamałyga„. Rzekomo miał być on jedynie biblioteką przepisów, a stał się bardzo popularnym blogiem kulinarnym. Sama o sobie mówi, że jest także urodzoną globtroterką, która poszukuje na całym świecie inspiracji kulinarnych oraz niesamowitych przygód.

Jednak to oczywiście nie z tych aktywności stała się popularna. Jej rozpoznawalność skokowo wzrosła po objęciu roli prowadzącej w popularnym show „Ameryka Express„. Zastąpił tam Agnieszkę Woźniak-Starak, która nie chciała prowadzić programu po tragicznej śmierci jej męża.

Od 2014 roku pojawia się regularnie w „Dzień Dobry TVN” jako ekspert żywieniowy, co z całą pewnością pomogło jej w objęciu nowej funkcji. W 2016 roku wzięła także udział w show TVN-u „Agent – Gwiazdy”, co z kolei wpłynęło na jej popularność. Co ciekawe, wygrała ten program.

Kariera

Ładocha ukończyła dziennikarstwo na Uniwersytecie Warszawskim, więc jej związki z mediami absolutnie nie są przypadkowe. Poza wskazanymi wyżej aktywnościami prowadzi program kulinarny na antenie Food Network.

Wielu z nas może ją także znać z sieci handlowej Lidl, którą Ładocha reklamuje od 2017 roku. W roli ambasadora marki zastąpiła inną gwiazdę TVN – Dorotę Wellman.

Wydała też cztery książki o zdrowym odżywaniu. Z jej przepisami ukazały się także wydawnictwa TVN-u „Pysznie i zdrowo od rana do wieczora„, a także Lidla „Rodzinna kuchnia Lidla„. Co ciekawe, jest także współzałożycielką agencji reklamowej 4DB.

Daria Ładocha – wiek, rodzina

Daria Ładocha ma 36 lat. Jej partnerem od wielu lat jest Bartek Kulita. Tak naprawdę o mężczyźnie niewiele wiadomo. Para ma dwie córki – Laurę i Matyldę. Dziewczynki mają odpowiednio 6 i 11 lat.

Życie prywatne oraz zawodowe autorki można śledzić za pośrednictwem Instagrama, gdzie Ładocha zgromadziła już ponad 133 tys. obserwujących. Na kolejnych slajdach znajdziecie kilka zdjęć dziennikarki.

trąba powietrzna w kaniowie śląsk burze nad polską

Burze nad Polską sieją spustoszenie. Trąba powietrzna w Kaniowie na Śląsku

poczta polska jacek sasin abonament rtv

Poczta Polska wstrzyma ściąganie abonamentu RTV? „Smutna spuścizna rządów Tuska”