w ,

Artur Szpilka pobił prezydenta Poznania! „Udało mi się wstać…”

Jacek Jaśkowiak został pobity przez boksera Artura Szpilkę! Do zdarzenia doszło w Poznaniu podczas spotkania sportowca z młodzieżą.

artur szilka jacek jaśkowiak boks poznań
Fot. Facebook / Jacek Jaśkowiak

Artur Szpilka, polski bokser, spotkał się z młodzieżą w Poznaniu. Przy okazji doszło do walki z 56-letnim Jackiem Jaśkowiakiem. „To była dla mnie lekcja pokory” – skomentował sparing prezydent miasta.

Artur Szpilka posłał prezydenta Poznania na deski

Prezydent Poznania spotkał się z pięściarzem Arturem Szpilką i odbył z nim sparing. Został bez problemu posłany na deski. To nie pierwszy sparing włodarza Poznania, który jest wielkim sympatykiem boksu, ze Szpilką. Polityk i bokser spotkali się w ringu już 2 lata temu. „Boks uczy pokory” – takimi słowami skomentował to wtedy prezydent Jaśkowiak.

POLECAMY:
Michael Jordan na memoriale Kobe Bryanta. Łzy same napływają do oczu

Przy wymianie lewy sierpowy na lewy sierpowy poleciałem na deski, ale udało mi się wstać – przyznał prezydent miasta i polityk Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak. O sprawie dowiedzieliśmy się z oficjalnego jego profilu na Facebooku.

To nie pierwsza walka Jaśkowiaka

Włodarz stolicy Wielkopolski ma na swoim koncie wiele takich walk ze znanymi postaciami bokserskiego świata. Miał okazję sprawdzić się z Dariuszem Michalczewskim czy Przemysławem Saletą. Dlatego też – jak sam twierdzi – boks jest jego pierwszą sportową fascynacją. Jak widać, zostało tak po dziś dzień.

Dziękuję za świetny trening. tacy goście nieczęsto pojawiają się w hali przy ul. Reymonta. Wracającej do regularnych zajęć młodzieży daliście ogromną motywację do dalszej pracy. Dla mnie sparing z Arturem to lekcja pokory – podsumował swoją przygodę w ringu prezydent Poznania.

ARTUR SZPILKA vs JACEK JAŚKOWIAK – ZOBACZ WALKĘ

Sparing z Arturem Szpilką

Dziękuję Artur Szpilka i Paweł Kołodziej za świetny trening – tacy goście nieczęsto pojawiają się w hali przy ul. Reymonta. Wracającej do regularnych zajęć młodzieży daliście ogromną motywację do dalszej pracy. Dla mnie sparing z Arturem to lekcja pokory. Przy wymianie lewy sierpowy na lewy sierpowy poleciałem na deski, ale udało mi się wstać.

Opublikowany przez Jacka Jaśkowiaka Niedziela, 14 czerwca 2020

Jeśli chodzi o Artura Szpilkę, właśnie wraca po długiej przerwie do treningów. Zajęcia odbywa teraz z nowym szkoleniowcem, którym został Andrzej Liczyk. Pięściarz doznał kontuzji kilkanaście tygodni temu, dlatego jego bark nadal ma ograniczoną ruchomość. Bokser w kwietniu tego roku przeszedł też operację tej części ciała.

Źródło: Facebook, Wirtualna Polska

dramat szczeniaka pies głodzony zaklejony taśmą

Dramat szczeniaka. Zrzucony z mostu z zaklejonym pyszczkiem

karina zuchora jaroslaw kret

Kim jest Karina Zuchora, uczestniczka programu „Master Chef”?