w ,

Artur Szpilka pobił prezydenta Poznania! „Udało mi się wstać…”

Jacek Jaśkowiak został pobity przez boksera Artura Szpilkę! Do zdarzenia doszło w Poznaniu podczas spotkania sportowca z młodzieżą.

artur szilka jacek jaśkowiak boks poznań
Fot. Facebook / Jacek Jaśkowiak

Artur Szpilka, polski bokser, spotkał się z młodzieżą w Poznaniu. Przy okazji doszło do walki z 56-letnim Jackiem Jaśkowiakiem. “To była dla mnie lekcja pokory” – skomentował sparing prezydent miasta.

Artur Szpilka posłał prezydenta Poznania na deski

Prezydent Poznania spotkał się z pięściarzem Arturem Szpilką i odbył z nim sparing. Został bez problemu posłany na deski. To nie pierwszy sparing włodarza Poznania, który jest wielkim sympatykiem boksu, ze Szpilką. Polityk i bokser spotkali się w ringu już 2 lata temu. “Boks uczy pokory” – takimi słowami skomentował to wtedy prezydent Jaśkowiak.

POPULARNE
Michael Jordan na memoriale Kobe Bryanta. Łzy same napływają do oczu

Przy wymianie lewy sierpowy na lewy sierpowy poleciałem na deski, ale udało mi się wstać – przyznał prezydent miasta i polityk Platformy Obywatelskiej Jacek Jaśkowiak. O sprawie dowiedzieliśmy się z oficjalnego jego profilu na Facebooku.

To nie pierwsza walka Jaśkowiaka

Włodarz stolicy Wielkopolski ma na swoim koncie wiele takich walk ze znanymi postaciami bokserskiego świata. Miał okazję sprawdzić się z Dariuszem Michalczewskim czy Przemysławem Saletą. Dlatego też – jak sam twierdzi – boks jest jego pierwszą sportową fascynacją. Jak widać, zostało tak po dziś dzień.

Dziękuję za świetny trening. tacy goście nieczęsto pojawiają się w hali przy ul. Reymonta. Wracającej do regularnych zajęć młodzieży daliście ogromną motywację do dalszej pracy. Dla mnie sparing z Arturem to lekcja pokory – podsumował swoją przygodę w ringu prezydent Poznania.

ARTUR SZPILKA vs JACEK JAŚKOWIAK – ZOBACZ WALKĘ

Sparing z Arturem Szpilką

Dziękuję Artur Szpilka i Paweł Kołodziej za świetny trening – tacy goście nieczęsto pojawiają się w hali przy ul. Reymonta. Wracającej do regularnych zajęć młodzieży daliście ogromną motywację do dalszej pracy. Dla mnie sparing z Arturem to lekcja pokory. Przy wymianie lewy sierpowy na lewy sierpowy poleciałem na deski, ale udało mi się wstać.

Opublikowany przez Jacka Jaśkowiaka Niedziela, 14 czerwca 2020

Jeśli chodzi o Artura Szpilkę, właśnie wraca po długiej przerwie do treningów. Zajęcia odbywa teraz z nowym szkoleniowcem, którym został Andrzej Liczyk. Pięściarz doznał kontuzji kilkanaście tygodni temu, dlatego jego bark nadal ma ograniczoną ruchomość. Bokser w kwietniu tego roku przeszedł też operację tej części ciała.

Źródło: Facebook, Wirtualna Polska

Zobacz także:

Co myślisz?

dramat szczeniaka pies głodzony zaklejony taśmą

Dramat szczeniaka. Zrzucony z mostu z zaklejonym pyszczkiem

karina zuchora jaroslaw kret

Kim jest Karina Zuchora, uczestniczka programu „Master Chef”?