w

JESTEM ZŁY!JESTEM ZŁY!

Dramat szczeniaka. Zrzucony z mostu z zaklejonym pyszczkiem

Ta historia wyciska łzy i pokazuje, jak człowiek potrafi być okrutny i bezwzględny.

dramat szczeniaka pies głodzony zaklejony taśmą
Fot. Griffith Animal Hospital

To kolejna z niekończącej się listy opisywanych przez nas smutnych historii, w których cierpią bezbronne i niczemu winne zwierzęta. Ta historia wyciska łzy i pokazuje, jak człowiek potrafi być okrutny i bezwzględny.

Zrzucony z mostu pies – kolejny dramat

Pewnego dnia jeden z przechodniów znalazł psa. Porzucony i drżący z zimna mały czworonóg miał zaklejony czarną izolacyjną taśmą pyszczek. Kto zostawił go w tak opłakanym stanie? Tego nie wiadomo, ale musiał być to człowiek wyjątkowo brutalny i bezwzględny. Zapewne chodziło o to, by psa nikt nie usłyszał po tym, jak został porzucony.

POLECAMY:
Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa! "Myślałam, że nie mam oka"

Życie na szczęście napisało psiakowi całkiem inną historię. Ale zacznijmy od początku. Bob Hoelter, mieszkaniec miasta Griffith w USA (stan Indiana), szedł nocą do sklepu. Nagle usłyszał dziwne dźwięku. Po chwili uświadomił sobie, że musi je wydawać żywa istotna. Starał się szukać, skąd głosy dobiegają.

Patrzyłem dookoła, ale nic nie widziałem. Był tylko dźwięk. Chodziłem, rozglądałem się – powiedział mężczyzna. Po chwili zauważył coś koło mostu nad okoliczną rzeką. Gdy użył latarki, by sprawdzić to miejsce, zobaczył coś, czego nie zapomni do końca życia. Leżał tam mały, wystraszony i trzęsący się piesek. Ryjek miał zaklejony izolacyjną taśmą.

Szczeniak trafił do weterynarza

Mężczyzna czym prędzej popędził z psiakiem do Griffith Animal Hospital. Tam dokładnie przebadano porzuconego czworonoga. Stwierdzono bez żadnych wątpliwości, że ma nie więcej niż cztery miesiące. Był tez wygłodzony, miał złamaną nogę i liczne rany spowodowane taśmą.

Najbardziej prawdopodobna wersja wydarzeń wskazuje, że pies miał mimo wszystko sporo szczęścia. Miał zostać zrzucony z mostu do wody, ale oprawca nie trafił i pies spadł na ziemię. Być może dlatego udało mu się przetrwać.

Przez 30 lat pracy w zawodzie nigdy nie sądziłam, że będę świadkiem czegoś takiego. Mieliśmy oczy pełne łez, jak obserwowaliśmy go gdy macha ogonem. Wszyscy byliśmy poruszeni – stwierdził kierownik szpitala dla zwierząt w poście zamieszczonym na Facebooku.

Historia z pozytywnym zakończeniem

Na szczęście udało się psiakowi znaleźć kochający i dobry dom. Piesek doczekał się też imienia. Nowi właściciele nazwali go Louie.

Yesterday I was proven wrong. I have not seen it all. In the evening a man walked up to our counter and said he had…

Opublikowany przez Griffith Animal Hospital Piątek, 11 stycznia 2019

POLECAMY:
Dramat Leosia. Pies był uwięziony w STUDNI na odludziu

Staramy się zawsze jak najlepiej pomóc każdemu stworzeniu, które do nas trafia. Nie chce się wierzyć, że ktoś może mieć w sobie tyle nienawiści, by robić coś takiego niewinnemu, małemu szczeniakowi. Włosy i skóra pod taśmą miały ten gnijący zapach… pies musiał leżeć i cierpieć kilka dni. Niech ten zły człowiek, który jest za to odpowiedzialny, zgnije w piekle. Karma wraca – skonkludował kierownik szpitala.

Źródło: Facebook

Zobacz także:

netfilx czerwiec serialy i filmy premiery co warto obejrzeć

Netflix czerwiec 2020. Najciekawsze filmy i seriale. Co warto oglądać?

artur szilka jacek jaśkowiak boks poznań

Artur Szpilka pobił prezydenta Poznania! „Udało mi się wstać…”