w

Kim jest Karina Zuchora, uczestniczka programu „Master Chef”?

Kim jest Karina Zuchora? W tym artykule przedstawiamy sylwetkę uczestniczki programu kulinarnego „Master Chef. To z nią według doniesień medialnych spotyka się Jarosław Kret.

karina zuchora jaroslaw kret
Fot. Instagram / Karina Zuchora; Facebook / Jarosław Kret

Kim jest Karina Zuchora? W tym artykule przedstawiamy sylwetkę uczestniczki programu kulinarnego „Master Chef. To z nią według doniesień medialnych spotyka się Jarosław Kret.

Karina Zuchora – tajemnicza gwiazda TVN

Internauci często wyszukują informacji o tym, kim jest Karina Zuchora. Znamy ją wszyscy z popularnego programu kulinarnego „MasterChef” emitowanego w telewizji TVN. Media lifestylowe właśnie dotarły do informacji, że to z nią spotyka się Jarosław Kret. Czy Karina Zuchora to nowa miłość prezentera pogody?

POLECAMY:
Filip Gurłacz – kim jest uczestnik “Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Polski show-biznes słynie z tego, że trudno cokolwiek ukryć i wszelkie amory szybko wychodzą na jaw. Znane i lubiane osoby z okładek czasopism i ekranów telewizorów najczęściej same chętnie opowiadają o swoich przygodach miłosnych.

Jarosław Kret – nowa miłość

Znany prezentem pogody Jarosław Kret chętnie pokazywał się z byłą partnerką i prezenterką telewizyjną Beatą Tadlą. Jednak w 2018 roku para się rozstała, o czym media donosiły bardzo intensywnie.

POLECAMY:
Janja Lesar - kim jest gwiazda "Tańca z gwiazdami"? Ujawniamy szczegóły

Prezenter wyciągnął z tego wydarzenia wnioski i dlatego też ukrył swoją nową miłosną relację. Udało mu się nową partnerkę ukryć przed fanami aż przez rok! Jednak i tak wszystko wyszło na światło dzienne.

Karina Zuchora – kim jest?

Media lifestylowe doniosły właśnie, że wszystko wyszło na jaw. Jarosław Kret od około roku spotyka się z nową miłością, którą jest Karina Zuchorą. Dlatego pytamy – kim jest jego nowa wybranka?

Karina Zuchora to finalistka trzeciej edycji programu „MasterChef„. Przegrała z Dominiką Wójciak. Była studentką wychowania fizycznego i mało brakowało, a byłaby nauczycielką WF. Jej los odmieniły media. Karina pochodzi z Włocławka – tam się urodziła.

POLECAMY:
Kamila Boruta - kim jest uczestniczka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"?

Od 2011 roku mieszka w Warszawie z bratem, który gra w piłkę nożną w jednym z lokalnych klubów. We Włocławku znana jest ze swoich sukcesów sportowych, dlatego, że czynnie uprawiała lekkoatletykę, biegi przełajowe oraz strzelectwo.

Co połączyło Jarosława Kreta i Karinę Zuchorę? To między innymi miłość do jedzenia. Karina na Instagramie dzieli się zdjęciami potraw, a Jarosław Kret stara się je regularnie polubiać.

Karina Zuchora Instagram

Na kolejnych slajdach możecie znaleźć kilka zdjęć Kariny Zuchory.

artur szilka jacek jaśkowiak boks poznań

Artur Szpilka pobił prezydenta Poznania! „Udało mi się wstać…”

cena gazu obniżka ure opłata mocowa

Cena gazu spadnie. Od 1 lipca zapłacimy nawet 10% mniej