w

Netflix czerwiec 2020. Najciekawsze filmy i seriale. Co warto oglądać?

Netflix czerwiec 2020. Co warto oglądać w serwisie Netflix w czerwcu? Oto nasz subiektywny wybór, czyli nowe seriale, filmy i dokumenty warte uwagi.

netfilx czerwiec serialy i filmy premiery co warto obejrzeć

Netflix czerwiec 2020. Co warto oglądać w serwisie Netflix w czerwcu? Oto nasz subiektywny wybór, czyli nowe, najlepsze seriale, filmy i dokumenty warte uwagi. Nasze zestawienie pozwoli nie przegapić tego, co najciekawsze na VOD.

13 powodów / Trzynaście powodów

To amerykański serial telewizyjny stworzony przez Briana Yorkeya, wyprodukowany przez serwis Netflix. Całość stanowi adaptację powieści Jaya Ashera z 2007 o tym samym tytule. Jak możemy dowiedzieć się z mediów, pierwszy sezon podbił serca widzów. Był tak popularny, że kręcono kolejne sezony.

Tym razem to już jednak finałowa seria. Całość zaczęła się od tego, że główna bohaterka – Hannah Baker – popełnia samobójstwo. Jej bliski znajomy dostał tuż po tym trzynaście kaset magnetofonowych. Na nich dziewczyna nagrała siebie opowiadającą o powodach decyzji o odebraniu sobie życia.

Prawdopodobnie w najnowszym i ostatnim sezonie widz otrzyma wszystkie odpowiedzi na wszelkie stawiane sobie pytania. Widzowie na pewno ucieszą się, dlatego, że każda historia bohaterów ma zostać domknięta.

4 sezon 13 powodów w Netflix. ZOBACZ TRAILER

 

Netflix nowości: W głębi lasu

To najpewniej najgłośniejsza serialowa premiera na Netflix w tym miesiącu. Produkcja oparta na książce autorstwa Harlana Cobena. Wśród aktorów zobaczymy m.in. Grzegorza Damięckiego, Adama Ferency i Agnieszkę Grochowską.

Akcja dzieje się w latach 1994 i 2019 i dotyczy losów prokuratora ze stolicy, który w niejasnych okolicznościach podczas letniego obozu stracił siostrę. Po odnalezieniu ciała sprawa zostaje wznowiona. Film dostępny od 12 czerwca dla wszystkich subskrybentów.

W głębi lasu ZOBACZ TRAILER

 

Do wszystkich chłopców, których kochałam

Ten film nie jest nowy, ale wciąż jest chętnie oglądany. Opowiada historię nieśmiałej dziewczyny Lary Jean. Bohaterka pisze listy do chłopców, których darzyła kiedyś miłością i sympatią. W ten sposób radziła sobie z emocjami. Okazało się jednak, że jej zapiski trafił do adresatów. Życie Lary wywróciło się o 180 stopni. Film przeznaczony raczej dla młodszej widowni, dlatego to im serdecznie go polecamy.

Do wszystkich chłopców, których kochałam ZOBACZ TRAILER

Mr. Robot

Ten serial to współczesny dramat, którego bohaterem jest młody programista o imieniu Elliot. Doskwierają mu różnego rodzaju wyniszczające choroby anty-społecznościowe. Elliot w całej swej historii znajdzie się na rozdrożu między firmą, w której pracuje, a organizacją podziemną zajmującą się hackowaniem.

W roli głównej m.in. Christian Slater, który gra tajemniczego anarchistę, któremu udaje się zwerbować Elliota do grupy hakerów.

Mr. Robot Sezon 4 ZOBACZ TRAILER

Są osoby, które nie przepadają za czytaniem, dlatego polecamy zestawienie seriali i filmów w formie podsumowania filmowego.

NETFLIX NOWOŚCI CZERWIEC 2020

Źródło: Netflix, Filmweb, AntyWeb

depilacja laserowa laserowe usuwanie owłosienia laserowa usuwanie włosów bikini laserowa depilacja opinie

Depilacja laserowa – szybki sposób na permanentne usunięcie owłosienia. Czy warto?

dramat szczeniaka pies głodzony zaklejony taśmą

Dramat szczeniaka. Został zrzucony z mostu z pysiem zaklejonym taśmą