w

KOCHAM TO!KOCHAM TO!

Magda Gessler ujawniła, na kogo zagłosuje. Niektórzy fani są źli

Magda Gessler ujawniła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, na kogo odda swój głos. Gwiazda TVN wystosowała też specjalny, przedwyborczy apel do Polaków.

magda gessler wybory 2020 trzaskowski duda
Fot. Instagram / magdagessler_official

Magda Gessler ujawniła na swoim oficjalnym profilu na Facebooku, na kogo odda swój głos.  Gwiazda TVN wystosowała też specjalny, przedwyborczy apel do Polaków. Wielu rodaków oraz fanów jej tego nie zapomni.

Magda Gessler i wybory prezydenckie. Na kogo zagłosuje celebrytka?

Wybory już za progiem. Swój apel związany z wielkim świętem demokracji wystosowała też gwiazda Kuchennych Rewolucji Magda Gessler. Na kogo postawiła słynna na całą Polskę restauratorka? Czy apel dotrze do wszystkich, zanim ogłoszona zostanie cisza wyborcza?

28 czerwca staniemy przed najważniejszym wyborem ostatnich miesięcy. Staniemy oko w oko z naszym sumieniem, godnością, sercem. Za nami krwawa historia, pokolenia ludzi które w wielkim trudzie budowały Polskę. Dlatego przypominam, że w wyborze nie jesteśmy sami… – takimi słowami zaczyna się płomienny apel Magdy Gessler do Polaków.

„Zróbmy to dla naszych rodzin, dzieci, wnuków”

W imieniu Polaków i Polek, dzięki którym dziś mamy głos i możemy coś zmienić! Zróbmy to dla naszych rodzin, dzieci, wnuków, przyszłych pokoleń. Dajmy im możliwość życia w godnych, bezpiecznych, uczciwych warunkach. W kraju tolerancyjnym, rozwijającym się i mogącym konkurować z najlepszymi na świecie – kontynuuje Magda Gessler.

Biorąc pod uwagę, że w apelu pojawia się słowo „tolerancja”, możemy się tylko domyślać, na kogo zagłosuje. To domena Rafała Trzaskowskiego, który o tolerancji mówi najwięcej. Prowadząca „Kuchenne Rewolucje” pragnie żyć w kraju, w którym „godność i uczciwość mają znaczenie, a prawa każdego człowieka są szanowane„.

Gessler: „Jeszcze Polska nie zginęła”

Tak, to jest obowiązek! Twój głos jest ważny! Wybieramy coś cennego – naszą przyszłość, nasz rozwój, naszą wolność! Zdaję sobie sprawę z tego, że obecne warunki nie dają nam gwarancji bezpieczeństwa… pod wieloma względami… wierzę jednak, że jeszcze Polska nie zginęła kiedy my żyjemy….🇵🇱🇪🇺🏳️‍🌈 – skonkludowała swój apel gwiazda ze szklanego ekranu. Flaga EU i tęcza na końcu wpisu mówi wprost, kim jest jej wybranek. Mamy głosować na kandydata głównej partii opozycyjnej…

Źródło: Facebook / Magda Gessler

trzaskowski wygrywa duda sondaż wybory

Trzaskowski wygrywa, a Duda poleciał. Czy to już koniec prezydenta?

christian paul projektant farbaniec tvp designer

Kim jest Christian Paul? Kontrowersje po emisji Wiadomości TVP