w

Kim jest Katarzyna Dąbrowska z „Na dobre i na złe”? Aktorka właśnie wyszła za mąż

Kasia Dąbrowska to aktorka, która o swoim osobistym życiu opowiada w mediach niewiele. Jednak tym razem postanowiła podzielić się ze światem ważną informacją.

katarzyna dąbrowska tumidajski ślub wyszła za mąż na dobre i na złe
Fot. Instagram / kasiadabrowska (fragment zdjęcia)

Katarzyna Dąbrowska to aktorka, która o swoim osobistym życiu opowiada w mediach niewiele. Tak bardzo ceni prywatność, że nie wiadomo, co u niej słychać. Jednak tym razem postanowiła podzielić się ze światem ważną informacją.

Kasia Dąbrowska zmieniła stan cywilny

Aktorka ceni swoją prywatność i nie dzieli się z nikim szczegółami z życia rodzinnego. Tego jednak ukryć nie sposób. Gwiazda pochwaliła się swoim mężem i faktem, że właśnie wyszła za mąż. Katarzyna Dąbrowska znana jest nam bardziej jako Wiktoria Consalida z serialu „Na dobre i na złe„.

Ślubna uroczystość odbyła się 20 czerwca w okolicach jezior na Mazurach, a o sprawie aktorka osobiście poinformowała fanów za pośrednictwem Instagrama. Jak przystało na ten kanał mediów społecznościowych, natychmiast pod fotografią ruszyła lawina ciepłych komentarzy. Wygląda na to, że tym doniosłym wydarzeniem zachwyceni są wszyscy. Również koledzy z branży.

POLECAMY:
Andrzej Strzelecki ma raka! Aktor serialu „Klan” ze łzami w oczach

Wszystkiego co najlepsze! ❤️ Gratulacje ❤️🔥 😍 – napisała pod zdjęciem Pola Gonciarz, która w serialu „Na dobre i na złe” wciela się w córkę Wiktorii Consalidy.

Przepiękne fotografie w ślubnych ubraniach wzbudziły wśród pozostałych fanów Katarzyny Dąbrowskiej spory zachwyt. „Wszystkiego najlepszego, życzę dużo pogodnych dni”, „gratulacje, jacy piękni wy„, „jesteście piękni, ogromne gratulacje” – pisali na Instagramie fani aktorki.

Katarzyna Dąbrowska mąż. Kim jest?

Ślubna para wyglądała okazale, bo to ludzie młodzi, dlatego Katarzyna Dąbrowska wiek ma idealny, by wyjść za mąż. Okazało się, że aktorka poślubiła reżysera teatralnego. To Jarosław Tumidajski. Para zna się już jakiś czas i miała okazję wspólnie pracować w Teatrze Współczesnym w Warszawie. Jednak pierwszy raz wybrankiem Dąbrowska chwaliła się dopiero w trakcie 44. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych. To był rok 2019.

POLECAMY:
Znana aktorka szokuje. "Bałam się, że nie będzie mnie stać na jedzenie"

Katarzyna Dąbrowska w swojej karierze odegrała mnóstwo filmowych, teatralnych i serialowych ról. Nie ogranicza się jednak tylko do grania. W 2017 roku wydała płytę Warszawskie Tango Elektryczne we współpracy z zespołem Warsaw Tango Group. Jest bowiem uzdolniona muzycznie.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

M i ł o ś ć . . . 🌿 20.06.2020 _______________ #husbandandwife #wedidit #firstdayofsummer _______________ 📸 @sylwiamorawska.pl

Post udostępniony przez Katarzyna Dąbrowska (@kasiadabrowska)

Nie można nie wspomnieć też o innym sukcesie. W 2019 r. aktorkę podziwialiśmy w rozrywkowym show „Twoja twarz brzmi znajomo„. Dąbrowska zajęła w nim drugie miejsce. Dlatego też widać, jak bardzo jest uzdolniona.

Źródło: Telemagazyn, Instagram

małgorzata rozenek facebook majdan dziecko rozpacz instagram

Małgorzata Rozenek. Niepokojące zdjęcie i wołanie o pomoc

festiwal psiego mięsa yulin epidemia koronawirus

Festiwal psiego mięsa w Chinach. Nic sobie nie robią z epidemii