w

Małgorzata Rozenek. Niepokojące zdjęcie i wołanie o pomoc

Małgorzata Rozenek przez całe dnie zajmuje się synem, które dopiero co przyszedł na świat. Apel, który zamieściła na Instagramie, to rozpaczliwe wołanie o pomoc.

małgorzata rozenek facebook majdan dziecko rozpacz instagram
Fot. Instagram / m_rozenek

Małgorzata Rozenek przez całe dnie zajmuje się synem, które dopiero co przyszedł na świat. Niestety wygląda na to, że celebrytka nie daje rady i przechodzi teraz bardzo trudny okres. Apel, który zamieściła na Instagramie, to rozpaczliwe wołanie o pomoc.

Małgorzata Rozenek błaga internautów o pomoc

Macierzyństwo to nie błahostka i mamy na to kolejny dowód. Henryk, syn celebrytki, budzi się kilkanaście razy w ciągu nocy, co powoduje, że Małgorzata Rozenek ledwo żyje. Nie starcza jej na nic sił. Udostępniła właśnie na swoim Instagramie rozpaczliwy wpis z gorącą prośbą o pomoc i porady. Można wywnioskować, że po prostu nie wie już, jak ma sobie pomóc.

Fotografia, którą możemy zobaczyć na oficjalnym profilu na Instagramie jest mocno zastanawiająca, a wręcz szokująca. Gwiazda trzyma synka na rękach, a sama zasłania twarz. Być może powodem tego jest potworne zmęczenie, które uniemożliwia zrobienie dobrego zdjęcia, które potem warto będzie pokazać.

Na fanów można liczyć

Dlaczego celebrytka tak cierpi? Otóż dlatego, że jej mąż Radosław musiał po przerwie wrócić do pracy. Małgorzata Rozenek musi więc sama podołać i resztkami sił zajmować się Heniem. O czym marzy celebrytka? O kubku kawy lub czymkolwiek, co natychmiast postawi ją na równe nogi. Niestety boi się używać takich napojów w obawie o zdrowie malucha. W końcu Rozenek karmi piersią.

– Kawę 🙏 kroplówką 🙏 😁 błagam powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł ☕️ – napisała celebrytka.

Z pomocą natychmiast ruszyli wszyscy obserwujący celebrytkę fani w sieci. Część z nich to kobiety, które miały te same problemy ze swoimi pociechami. Radziły gwieździe, że spokojnie może pić kawę i bez obaw może tez potem karmić syna piersią. Nie do końca jednak fani rozwiali wszystkie wątpliwości Rozenek, bo nie wiadomo teraz, jaką kawę może pić, a jakiej nie. W sklepie mamy w końcu bardzo rożne rodzaje tej używki.

Anna Lewandowska radzi

Do gorących dyskusji (liczącej prawie 3 tys. komentarzy) pod zdjęciem zrozpaczonej Rozenek dołączyła żona naszego najlepszego piłkarza – Anna Lewandowska. Kto jak kto, ale zna się na rzeczy jak mało kto, w końcu jest matką dwóch przesłodkich dzieciaków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Kawę🙏 kroplówką 🙏 😁 błagam powiedzcie, że matka karmiąca może pić kawę i ile, żeby Henryk nie odczuł☕️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Podsumowując dramatyczne rozterki – wychodzi na to, że Małgorzata Rozenek nie musi się niczego obawiać i śmiało może parzyć kawę. Dlatego mamy nadzieję, że w końcu będzie jej dane pospać i wypocząć.

Źródło: Instagram

trzasko polo trzaskopolo trzaskowski wybory disco polo

Trzasko Polo wyborcze. „Zwyciężaj Rafaelu” podbija internet

katarzyna dąbrowska tumidajski ślub wyszła za mąż na dobre i na złe

Kim jest Katarzyna Dąbrowska z „Na dobre i na złe”? Aktorka właśnie wyszła za mąż