w , ,

HAHAHA!HAHAHA! PŁACZĘPŁACZĘ

Piotr Gąsowski trafił do szpitala. Sam wezwał karetkę. „Przyszła kolej na mnie…”

Aktor i prowadzący program „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w trybie pilnym trafił do szpitala. Leży pod tlenem. Na Instagramie pokazał nagranie z oddziału.

piotr gąsowski szpital koronawirus
Prezenter telewizyjny nie miał szczęścia. Dopadł go koronawirus. Fot. YouTube / tvnpl (screen) / Instagram

Piotr Gąsowski, aktor i prezenter znany z programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” trafił do szpitala po tym, jak sam zadzwonil po pogotowie. Okazało się, że jest zakażony koronawirusem. Choć się zaszczepił, to i tak potrzebował opieki. Obecnie leży pod tlenem.

Piotr Gąsowski w szpitalu. „Przyszła kolej na mnie”

Aktor jest zakażony koronawirusem, o czym dowiedzieliśmy się z oficjalnego profilu Gąsowskiego na Instagramie. W krótkim nagraniu 57-letni prezenter poruszył temat aktualnego stanu jego zdrowia. Widzimy go z maską tlenową na twarzy. Piotr Gąsowski przez kilka dni pozostanie w placówce na obserwacji.

Jestem w szpitalu pod świetną opieką – napisał w mediach społecznościowych. Przyznał, że koronawirus dopadł go mimo zaszczepienia. Nie oznacza to jednak, że nic ono nie dało.

– Dlatego, że jestem zaszczepiony, przechodzę to w miarę łatwo, w przeciwieństwie do niezaszczepionych pacjentów. Widzę to wokół mnie!” – ujawnił. Gąsowski na udostępnionych w sieci nagraniach tryska humorem. – W końcu mnie też dopadł Covid-19. Ale jak chorować, to tylko z taką ekipą, która tu przyjechała. Naprawdę dziękuję wam – powiedział wdzięczny medykom prezenter.

Aktor dostał maskę tlenową. Namawia przy okazji do szczepień.
Fot. Instagram / piotr.gasowski.official

Szczepienie to większa szansa na przeżycie

Piotr Gąsowski od dawna namawia do szczepień. Robi to za pomocą swoich profili w mediach społecznościowych, bo to pozwala mu dotrzeć do większej liczby osób. Również bardzo krytycznie odnosi się do osób, które unikają zaszczepienia się. Jego zdaniem to igranie z życiem i loteria, w której biorą udział nie tylko te osoby, ale też ich rodziny.

Chcecie? Szczepcie się! Nie chcecie? To się nie szczepcie! Zamierzam jednak wyrazić swoją głęboką dezaprobatę dla tych, którzy nie chcieli się zaszczepić, ale jednak zmieniają nagle swoją decyzję, w zamian za nagrody – napisał aktor przy okazji krytykując Loterię Szczepionkową.

Źródło: Instagram

poseł do emerytki

Poseł do emerytki: „Jak nie masz za co żyć, to sprzedaj psa”

500 plus dla seniora wniosek zus

500 plus dla seniora. Ujawniono, kto dostanie i jakie warunki trzeba spełnić