w

Tippi Degre dorastała na łonie natury ze zwierzętami. Jak wygląda dzisiaj?

Tippi Degre, francuska aktorka i córka fotografów natury, miała ciekawe dzieciństwo. Jej najlepszym przyjacielem był lampart, a jej bratem był słoń.

tippi degre namibia afryka księga dżungli
Fot. The Telegraph

Tippi Degre, francuska aktorka i córka fotografów natury, miała ciekawe dzieciństwo. Jej najlepszym przyjacielem był lampart, a jej bratem był słoń. Kiedy spojrzymy na jej zdjęcia z dzieciństwa, zrozumiemy, dlaczego została nazwana „prawdziwym Mowglim”.

Tippi Degre – prawdziwa „Księga Dżungli”

Tippi urodziła się w 1990 roku i przez pierwszych 10 lat swojego życia mieszkała wraz z rodzicami, Sylvie Robert i Alainem Degre, na afrykańskiej sawannie.

To był magiczny czas. Mieliśmy możliwość mieszkać w dziczy i wraz z naszym dzieckiem doświadczać wolności. Tippi miała wielkie szczęście. Żyła na łonie natury aż do dziesiątego roku życia. Było nas tam tylko troje wśród tych wszystkich zwierząt. Nie mieliśmy zbyt dużego kontaktu z innymi ludźmi – powiedziała Sylvie gazecie The Telegraph.

Choć patrząc na niektóre zdjęcia, może nie wydawać się to takie oczywiste, to rodzice Tippi zwracali ogromną uwagę na jej bezpieczeństwo. – Wielu rolników z okolicy opiekowało się osieroconymi zwierzętami i byliśmy przyzwyczajeni do tego, że bardzo blisko do nas podchodziły.

Zmierzwione włosy, dzikie zwierzęta…

Można powiedzieć, że były wręcz oswojone, a przynajmniej bardzo przyzwyczajone do ludzi. To właśnie dzięki temu Tippi mogła przebywać tak blisko nich. To, że rodzice Tippi są profesjonalnymi fotografami, widać gołym okiem. Zdjęcia, które zrobili swojej córce, są naprawdę fantastyczne.

Zmierzwione włosy dziewczynki, przepiękne otoczenie i dzikie zwierzęta sprawiają, że te fotografie są wręcz magiczne. Można na nich zobaczyć silną wieź, jaką Tippi ma z tymi zwierzętami.

Po 10 latach w Namibii, rodzice Tippi wrócili wraz z córką do Paryża. Jednak afrykańska dzicz wciąż siedzi głęboko w sercu Tippi. Wielokrotnie wracała do Afryki, aby nagrać filmy dokumentalne dla Discovery Channel.

Tippi dzisiaj ma 30 lat

Tippi wierzy, że pochodzi z Afryki. Chce dostać paszport Namibii i chce zostać ambasadorem tego kraju. Dlatego to jest jak historia Mowgliego, ale Tippi jest po prostu prawdziwa!

Zdjęcia przedstawiają wspaniałe dzieciństwo Tippi. Wydano je w formie książki pod tytułem „Tippi: Moja księga Afryki”. Więcej zdjęć Tippi możesz zobaczyć poniżej. A na samym końcu dowiesz się, jak dziewczynka wygląda dzisiaj.

tippi degre
Fot. Linkedin

lech wałęsa wybory prezydenckie 2020 duda trzaskowski wyniki

Lech Wałęsa o wynikach wyborów. Zaskakujące słowa

300 plus dobry start dla kogo 2020 wniosek jak złożyć przez bank komu przysługuje dla kogo

300 plus Dobry Start 2020. Rusza kolejny nabór wniosków o świadczenie na dzieci