w

Andrzej Duda w Człopowie ostro o opozycji. „To są DZIADY!”

Andrzej Duda jest w trasie DudaBusem po kraju. Na jednym z wieców emocje znowu wzięły górę. Czy prezydent obraził opozycję swoim stwierdzeniem?

andrzej duda opozycja dziady człopowie nagranie
Fot. Twitter

Andrzej Duda jest w trasie DudaBusem po kraju. Na jednym z wieców emocje znowu wzięły górę. Czy prezydent obraził opozycję swoim stwierdzeniem? Czy Użył słów niegodnych tego urzędu?

Andrzej Duda o opozycji

Wielu uważa, że prezydent postanowił przed II turą wejść w buty Jarosława Kaczyńskiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości. Znów nie przebierał w słowach i w jednoznacznych słowach odniósł się do polityków opozycji.

Obecnie prezydent walczy o reelekcję i już wiadomo, że łatwo nie będzie ani jemu, ani jego konkurentowi Rafałowi Trzaskowskiemu. Wszystko wyjaśni się ostatecznie 12 lipca. Andrzej Duda zaczął jednak bardziej agresywnie mówić o konkurentach politycznych i wygląda na to, że nieco zszokował mieszkańców Człopowa. Głowa państwa tradycyjne wychwalała programy socjalne, między innymi 500 plus. Nagle go poniosło.

Ci co mówili, że Polska się rozleci, że się budżet rozleci i polskie finanse, od 500 plus i obniżenia wieku emerytalnego  to są ludzie albo niepoważni albo DZIADY. Albo mieli jakiś udział w tym, że z Polski wypływało 50 mld zł VAT-u rocznie – wykrzyczał Andrzej Duda na wiecu. Rozległy się owacje.

ANDRZEJ DUDA W CZŁOPOWIE – NAGRANIE

Wybory prezydenckie. Kandydaci nie biorą jeńców. Sondaż wyborczy 2 tura

Czeka nas prawdziwie zażarta walka o fotel prezydenta. Dla wielu są to najważniejsze wybory odkąd Polska stała się wolna. Pojawiają się w mediach kolejne sondaże i badania mówiące, że zarówno Duda jak i Trzaskowski idą łeb w łeb. Jednak to obecny prezydent wciąż jest faworytem. Na niego stawiają nawet bukmacherzy.

O ile Rafał Trzaskowski w swojej kampanii skupia się jedynie na krytyce konkurenta, Andrzej Duda składa kolejne obietnice i prezentuje program. Dlatego mimo intensywnej kampanii stworzył prezydencki projekt, który określi działalność wszelakich organizacji na terenie szkół. Chodzi o uchronienie młodych Polaków przed ideologią LGBT i nie tylko.

Pomysły prezydenta skrytykował już Zarząd Główny Związku Nauczycielstwa Polskiego.

Źródło: Wirtualna Polska

ser żółty wady zalety składniki odżywcze czy warto jeść

Ser żółty. Dlaczego warto mieć go zawsze w domu?

daria widawska sirtfood dieta jak schudnąć

Daria Widawska: „Nie mogłam na to dłużej bezczynnie patrzeć!”