w

Właściciel myślał, że jego pies się utopił. “Płakałem, byłem zdesperowany”

Właściciel myślał, że jego pies się utopił i że stracił przyjaciela – swojego ukochanego czworonoga Jonela. Okazało się jednak, że pies postanowił się zrelaksować.

pies się utopił właściciel żart facebook poczucie humoru
Fot. Facebook / Furr Station

Właściciel myślał, że jego pies się utopił i że stracił przyjaciela – swojego ukochanego czworonoga Jonela. Okazało się jednak, że pies postanowił się zrelaksować i poleżeć na grzbiecie w wodzie. Trzeba przyznać, że nieźle wkręcił swojego pana.

POPULARNE
Dramat Leosia. Pies był uwięziony w STUDNI na odludziu

Właściciel myślał, że stracił przyjaciela. Ten udawał

Nasi czworonożni przyjaciele potrafią nieźle namieszać i chyba za to ich tak kochamy. Dla większości z nas czworonożni członkowie rodziny to wielka dawka miłości i lojalności. Są jednak sytuacje, gdy nasze zwierzaki nas po prostu wkręcają. Okazuje się, że nie brakuje im poczucia humoru.

Piesek, o którym dziś mowa, ma rzeczywiście wyjątkową osobowość. To prawdziwy żartowniś. Pewnego dnia wyszedł na spacer i postanowił wprost spłatać figla swojemu panu. Czworonóg wbiegł prosto do rzeki by się wykąpać. Jego pan nie mógł go znaleźć. Gdy w końcu zauważył go w wodzie, pomyślał, że przytrafiło się najgorsze.

Szukałem Jonela, byłem zdesperowany. Kiedy go zauważyłem, zacząłem płakać. Postanowiłem go wydostać z wody. Gdy go chwyciłem, on nagle ocknął się i sam wyszedł z wody, jakby nic się nie stało. Spójrzcie na jego twarz. Powiedziałem na głos: TO NIE BYŁO ZABAWNE! – powiedział właściciel psa.

Psi żart hitem Facebooka

Po tym zdarzeniu właściciel umieścił na swoim Facebooku serię fotografii swojego przyjaciela. Pies po prostu postanowił, że poudaje martwego, leżąc w wodzie na plecach i nie wykonując żadnych ruchów. Przerażony właściciel pomyślał, że pies się utopił.

POPULARNE
Aleksandra Prykowska pogryziona przez psa! "Myślałam, że nie mam oka"

Post właściciela psa został udostępniony przez setki tysięcy osób. Wiele z komentujących przy tej okazji publikowało zdjęcia swoich czworonożnych członków rodziny udających martwych. Widocznie to taki sposób na zabawę… Ale to pokazuje, że z Jonelem wszystko w porządku – psy tak mają!

Cała historia pokazuje nam tylko tyle, że psy też mają niepowtarzalne cechy. To najlepsi przyjaciele człowieka bez względu na wszystko.

Źródło: Facebook / Furr Station

Co myślisz?

sławomir nowak cba korupcja ukraina donald tusk zatrzymanie

Sławomir N. zatrzymany przez CBA. To były minister w rządzie Donalda Tuska

zenon martyniuk zenek media markt reklama youtube oczy zielone

Zenon Martyniuk o innych gatunkach muzycznych. Padły zaskakujące słowa