w

Zenon Martyniuk o innych gatunkach muzycznych. Padły zaskakujące słowa

Zenon Martyniuk o innych gatunkach muzycznych wypowiedział się w ciekawych słowach. Król disco polo zdradził też swoją receptę na sukces.

zenon martyniuk zenek media markt reklama youtube oczy zielone
Fot. Newseria

Zenon Martyniuk o innych gatunkach muzycznych wypowiedział się w ciekawych słowach. Król disco polo zdradził też swoją receptę na sukces. Stara się nie dzielić gatunków na disco polo, rock czy muzykę biesiadną, tylko nagrywać piosenki z bardzo charakterystycznym refrenem, które wpadają w ucho.

Zenon Martyniuk o swoim sukcesie

Wokalista od początku lipca jest gwiazdą najnowszej kampanii sieci sklepów MediaMarkt. Ma nadzieję, że melodia jego najbardziej rozpoznawalnego utworu – „Przez twe oczy zielone” – przekona konsumentów do skorzystania z oferty marki.

Piosenkarz przyznaje, że tworząc muzykę, nie zastanawia się nad gatunkami. Od początku zawodowej drogi priorytetem jest dla niego dostarczanie rozrywki – chce bawić tłumy i poprzez swoją twórczość poprawiać ludziom nastrój. Dlatego właśnie nie chce ograniczać się do konkretnego stylu.

– Nie rozgraniczam gatunków muzycznych, czy to jest muzyka disco polo, rockowa, reggae, czy muzyka biesiadna. Po prostu nagrywam piosenki, które łatwo wpadają w ucho, są melodyjne, z bardzo charakterystycznym, powtarzającym się refrenem, który śpiewa cała Polska – podkreśla Zenek Martyniuk.

Sympatia milionów Polaków nie gaśnie

Gwiazdor cieszy się niesłabnącą sympatią milionów Polaków. Niedawno premierę miał film biograficzny zatytułowany „Zenek” przedstawiający historię jego życia i kariery. Popularność przyniosły muzykowi występy w zespole Akcent, który działa z małymi przerwami od 1989 roku, ma na swoim koncie już 16 albumów i takie hity jak „Przekorny los” czy „Przez twe oczy zielone”. Dlatego od kilku lat muzyk jest na absolutnym topie polskiej muzyki rozrywkowej.

Bywa regularnie gwiazdą największych wydarzeń rozrywkowych w kraju i jest stale obecny w mediach. Rozpoznawalność Zenka postanowiła wykorzystać sieć MediaMarkt, która zaprosiła wokalistę do współpracy w nowej kampanii reklamowej. – Na melodię „Przez twe oczy zielone” śpiewam różne przyśpiewki. Mają w humorystyczny sposób zaprosić wszystkich klientów do skorzystania z oferty sieci sklepów MediaMarkt – wskazuje Zenon Martyniuk.

Król disco polo będzie popularyzował nowe technologie i zachęcał do korzystania z oferty produktów i usług sieci. Kampanię „Lato z Zenkiem w MediaMarkt” otworzył film teaserowy, który pojawił się na początku lipca w mediach społecznościowych. Do tej pory na kanale YouTube obejrzało go już ponad 700 tys. osób, a całkowity zasięg kampanii przekroczył już 2,5 mln użytkowników.

Lato z Zenkiem w Media Markt

– Bardzo się cieszę, że moje piosenki są popularne i właśnie głównie na melodii utworu „Przez twe oczy zielone” opiera się cała reklama tych produktów – mówi piosenkarz. – Mam nadzieję, że MediaMarkt skorzysta na tej popularności.

Na specjalne życzenie klientów MediaMarkt Zenek Martyniuk pojawi się w kilku sklepach sieci, gdzie spotka się z fanami. Dlatego na pierwsze takie spotkanie przyjedzie do MediaMarkt w Białymstoku już 18 lipca o godz. 16.00. Piosenkarz będzie podpisywał swój album „Ja gnam przed siebie”, który jest w ofercie sieci.

pies się utopił właściciel żart facebook poczucie humoru

Właściciel myślał, że jego pies się utopił. „Płakałem, byłem zdesperowany”

andrzej bargiel koronawirus test himalaista k2 kim jest

Andrzej Bargiel ma koronawirusa! Mocny apel do Polaków